Nie znam się za bardzo na tym, ale brzmi wporzo. Rymy są niezłe, rytm też za bardzo nie szwankuje, jedyne co można tak serio poprawić to interpunkcja. Albo jest konsekwentnie (są wszystkie znaki, czyli kropki też), albo jej nie ma.
Ja nie cierpię rapu, ale przejdźmy do meritum. Z tym pendolino mnie rozbawiłaś. Generalnie mamy tutaj proste rymy, ale kratkuję to z większym dystansem, niż twoją wcześniejszą twórczość. Pozdrawiam
Tekst z sensem i naprawdę fajny... ale gubi rytm. W poszczególnych wersach jest różna liczba sylab, co by wcale nie pomagało w rapowaniu. Wręcz przeciwnie, ponieważ automatycznie zmieniasz tępo bitu. Ogólnie spoko. Mocne 4.
Aniu Marzycielko→Bardzo wieloznaczeniowy tekst. Jest w nim wiele prawd o naszym życiu. I napisane jak trzeba.
Zdaniem mym, to meritum sprawy→→''By nasze życie po śmierci nie było do poprawy''
Pozdrawiam:)→5
Komentarze (17)
Nie znam się za bardzo na tym, ale brzmi wporzo. Rymy są niezłe, rytm też za bardzo nie szwankuje, jedyne co można tak serio poprawić to interpunkcja. Albo jest konsekwentnie (są wszystkie znaki, czyli kropki też), albo jej nie ma.
Dziękuję za przeczytanie i komentarz. Poprawię interpunkcję, pozdrawiam:)
Bardzo "sympatyczny" tekst :-) Mówi o trudnych rzeczach, ale lekko napisany, dobrze się czyta, siedzi na bicie. Ja jestem na tak ;-)
Dziękuję za przeczytanie i komentarz, fajnie, że się podoba :) Pozdrawiam.
Ja nie cierpię rapu, ale przejdźmy do meritum. Z tym pendolino mnie rozbawiłaś. Generalnie mamy tutaj proste rymy, ale kratkuję to z większym dystansem, niż twoją wcześniejszą twórczość. Pozdrawiam
Nie wiem czy cieszyć się czy nie z tego, że rozbawiłam :) Dziękuję za opinię i przeczytanie, pozdrawiam:)
ania_marzycielka To zależy od tego, jaki był twój cel. Pozdrawiam
Lubię teksty, które mają sens, ten miał, więc jestem kontent : )
Pozdrawiam.
Dziękuję za przeczytanie i komentarz, pozdrawiam:)
Tekst z sensem i naprawdę fajny... ale gubi rytm. W poszczególnych wersach jest różna liczba sylab, co by wcale nie pomagało w rapowaniu. Wręcz przeciwnie, ponieważ automatycznie zmieniasz tępo bitu. Ogólnie spoko. Mocne 4.
Dziękuję za przeczytanie i komentarz, pozdrawiam:)
Aniu nie lubię rapu. zaczęłam, zostawiłam, ale wróciłam jeszcze raz. I to ma sens. Ciekawie napisane i o czymś. (♥◡♥) łapka
Dziękuję, bardzo mi miło :) Pozdrawiam :)
''Chcemy czasami uciec stąd.
Od tych wszystkich brudnych rąk.''
Te wersy mi się podobają.
Przypomniało mi się coś fajnego... https://teksciory.interia.pl/jeden-osiem-l-jak-zapomniec-tekst-piosenki,t,630010.html
Dziękuję za przeczytanie i komentarz :) Też znam tą piosenkę:) Pozdrawiam.
Aniu Marzycielko→Bardzo wieloznaczeniowy tekst. Jest w nim wiele prawd o naszym życiu. I napisane jak trzeba.
Zdaniem mym, to meritum sprawy→→''By nasze życie po śmierci nie było do poprawy''
Pozdrawiam:)→5
Dziękuję za przeczytanie i komentarz, pozdrawiam:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania