Kiedy czytałam czułam się jak bym spacerowała i odnajdywała kolejne drzwi, które czasem nie ma ochoty się otworzyć. Ładnie napisane. Treść dogłębnie dociera do serca, uczucia są wyryte tak jak w kamieniu, którego nic nie zniszczy. Bardzo mi się podoba. W ogóle lubię Twoje teksty :) 5:)
Powinno być chyba "powodowała", aby cały czas używać czasu przeszłego, poza tym zwrot do kogoś lub czegoś oddzielamy od reszty zdania przecinkiem, np.:
Pustko, odejdź.
Wyłapałam jeszcze sporo innych błędów interpunkcyjnych, ale jeśli chodzi o treść, opowiadanie bardzo mi się podobało. Ja również potrafiłam sobie to wszystko wyobrazić. Naprawdę dobrze ukazane uczucia i emocje. Chętnie przeczytam coś podobnego.
Cały tekst trafił prosto w serduszko :') było w tyn coś pięknego, coś co opisujesz w wyjątkowy sposób, te wszystkie pokoje, ta pustka, te wspomnienia i to wszystko, co tu zawarłeś było ze sobą tak polaczone, że stworzyło coś niesamowitego. MPiszesz tak głęboko, szczerze... i wzruszasz nawet do tego stopnia, że przynajmniej mi, kręci się w oku łezka :')z chęcią dalabym 10 !
Komentarze (13)
Cudowne, piekne tak bardzo głębokie! Uwielbiam Twoje opowiadania!!! 5
Kiedy czytałam czułam się jak bym spacerowała i odnajdywała kolejne drzwi, które czasem nie ma ochoty się otworzyć. Ładnie napisane. Treść dogłębnie dociera do serca, uczucia są wyryte tak jak w kamieniu, którego nic nie zniszczy. Bardzo mi się podoba. W ogóle lubię Twoje teksty :) 5:)
Drogie panie! Jestem wzruszony, dziękuję :)
Bardzo spodobał mi się opis pustki i trzy ostatnie zdania, wyjątkowo dobrze się ,,skleiły'' :P
Nat wymieniła już wszystko (ech, uprzedziła mnie T.T), więc po prostu podpisuję się pod nią obiema rękami XD
5/5
Powinno być chyba "powodowała", aby cały czas używać czasu przeszłego, poza tym zwrot do kogoś lub czegoś oddzielamy od reszty zdania przecinkiem, np.:
Pustko, odejdź.
Wyłapałam jeszcze sporo innych błędów interpunkcyjnych, ale jeśli chodzi o treść, opowiadanie bardzo mi się podobało. Ja również potrafiłam sobie to wszystko wyobrazić. Naprawdę dobrze ukazane uczucia i emocje. Chętnie przeczytam coś podobnego.
Dziękuję za wskazówki i miłe słowa :)
braterska miłość, wyjątkowe uczucie
Nie ogarniam z kąt u mężczyzny tyle wrażliwości. Tekst zachwycający : ) 5
Końcówka mnie zabiła ;-; Aż się wzruszyłam. Daje 5
Dziękuję :)
Cały tekst trafił prosto w serduszko :') było w tyn coś pięknego, coś co opisujesz w wyjątkowy sposób, te wszystkie pokoje, ta pustka, te wspomnienia i to wszystko, co tu zawarłeś było ze sobą tak polaczone, że stworzyło coś niesamowitego. MPiszesz tak głęboko, szczerze... i wzruszasz nawet do tego stopnia, że przynajmniej mi, kręci się w oku łezka :')z chęcią dalabym 10 !
Wrażliwa dusza podatna na uczuciowy przekaz, tacy czytelnicy to skarb!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania