****
PolowanieAutor: Niepowtarzalny Styl z OpowiCzytano 321 razyData dodania: 20.12.2020
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
O jakiś postęp u Niepowtarzalnych. Hej!!!!! strzelajcie pociskami. Jeszcze trochę czasu pozostało. XD
Jak dobrze, że to tylko sen, bardzo realistycznie opisany, ale sen. Podobuje ? ?
Dobrze, dobrze, ale niedobrze, że nie ustrzeliłaś dziadka hihihi
Niepowtarzalny Styl z Opowi Jeszcze zdążę mu przywalić, spoko loko ?
Szpilka a przywal tylko dobrze, aby wybił sobie z głowy dziczka hahahhaha
Niepowtarzalny Styl z Opowi Hihihihih, właśnie, dziczyzny mu się zachciewa, a świniny nie łaska? ?
Szpilka galarety i kuwety hahahahah
Pasja Hihihihih, kiedyś seta i galareta, a dziś? Trzęsie się jak galareta ?
Szpilka i Pasją ładnie tak się śmiać hahahhahaah
A tekst bardzo realistyczny. Pewnie dziadek wspominał we śnie młodzieńcze czasy. Myślę, że może to być Antoni albo Shogun. Jeszcze czas. Miłego
Pewnie, pewnie dziadek? Ale widzisz tutaj dziadka hahahah Antoni albo Shogun i to dziadek hahhaha
Shogun definitywnie
Kocik
Moźliw, że Kocik, a możliw, że nie Kocik. Licho wie hahahah
Pudło!
Krótko i klimatycznie. Z każdą chwilą ciekawiej. A tu masz ci los. jeno sen. Ciekawe, co się dzikowi śniło:))↔5 Hmm.... Kocwiaczek
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (17)
O jakiś postęp u Niepowtarzalnych. Hej!!!!! strzelajcie pociskami. Jeszcze trochę czasu pozostało. XD
Jak dobrze, że to tylko sen, bardzo realistycznie opisany, ale sen. Podobuje ? ?
Dobrze, dobrze, ale niedobrze, że nie ustrzeliłaś dziadka hihihi
Niepowtarzalny Styl z Opowi
Jeszcze zdążę mu przywalić, spoko loko ?
Szpilka a przywal tylko dobrze, aby wybił sobie z głowy dziczka hahahhaha
Niepowtarzalny Styl z Opowi
Hihihihih, właśnie, dziczyzny mu się zachciewa, a świniny nie łaska? ?
Szpilka galarety i kuwety hahahahah
Pasja
Hihihihih, kiedyś seta i galareta, a dziś? Trzęsie się jak galareta ?
Szpilka i Pasją ładnie tak się śmiać hahahhahaah
A tekst bardzo realistyczny. Pewnie dziadek wspominał we śnie młodzieńcze czasy. Myślę, że może to być Antoni albo Shogun.
Jeszcze czas.
Miłego
Pewnie, pewnie dziadek? Ale widzisz tutaj dziadka hahahah Antoni albo Shogun i to dziadek hahhaha
Shogun definitywnie
Kocik
Moźliw, że Kocik, a możliw, że nie Kocik. Licho wie hahahah
Pudło!
Krótko i klimatycznie. Z każdą chwilą ciekawiej. A tu masz ci los. jeno sen.
Ciekawe, co się dzikowi śniło:))↔5
Hmm.... Kocwiaczek
Pudło!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania