!
05.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 460 razyData dodania: 22.02.2017
Średnia ocena: 4.0 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić24
trójeczka za grafo, to i tak nieźle, poczułam się, jak we szkole :)
Całkiem dobre. 5
dziękuję :)
Czytało się zabawnie i przyjemnie : ) 5
Ach te kobiety takie są 5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
trójeczka za grafo, to i tak nieźle, poczułam się, jak we szkole :)
Całkiem dobre. 5
dziękuję :)
Czytało się zabawnie i przyjemnie : ) 5
Ach te kobiety takie są 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania