05.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Anonim 23.02.2017

    trójeczka za grafo, to i tak nieźle, poczułam się, jak we szkole :)

  • fanthomas 23.02.2017

    Całkiem dobre. 5

  • Anonim 23.02.2017

    dziękuję :)

  • Angela 23.02.2017

    Czytało się zabawnie i przyjemnie : ) 5

  • piegusek07 24.02.2017

    Ach te kobiety takie są 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania