Pośród.
Nie napiszę już więcej ani słowa.
Bo one niszczą nas, zamiast budować...
Most pomiędzy niebem a ziemią, Którym mieliśmy przejść na wspólny brzeg.
Lecz nie udało się dopasować
Puzzli do układanki serc.
I znów od nowa
Musimy znaleźć się.
Pośród
Ludzi i nie ludzi
Kłamstw i szczerych prawd
Wykrzyczanych przypadkiem prosto w twarz!
Pośród
Dni i nocy
Godzin i lat,
Które biegną gdzieś gdzie nigdy nie spotkamy się ot, tak!
Więc już nie opowiem historii pięknej tak.
Jak wczorajszy świt i oddechu brak,
Bo zawalił się most...
Który miał połączyć nas
Na te dobre i gorsze dni.
Lecz nie udało się dopłynąć
Na ostatnią z bezludnych wysp.
I znów musimy od nowa
Szukać siebie.
Pośród
Ludzi i nie ludzi
Kłamstw i szczerych prawd
Wykrzyczanych przypadkiem prosto w twarz!
Pośród
Dni i nocy
Godzin i lat
Które biegną gdzieś gdzie nigdy nie spotkamy się ot, tak!
Nie powiem więcej, że kochać
Znaczy się bać...
Komentarze (8)
Ależ to piękne :) Pasowało by tego tylko muzykę napisać i byłaby piękna, smutna ballada, 5 :)
Szkoda, że nie umie na niczy, grać.
Tina12 jesteś moją faworytką <3 też chciałabym pisać jak ty ^_^
Danke :)
Hm, Twoje utwory coraz bardziej do mnie przemawiają...
"Pośród
Ludzi i nie ludzi
Kłamstw i szczerych prawd
Wykrzyczanych przypadkiem prosto w twarz!
Pośród
Dni i nocy
Godzin i lat
Które biegną gdzieś gdzie nigdy nie spotkamy się ot, tak!"
5!
Dzięki wielkie :)
Jedyne w swoim rodzaju :)
Leci 5.
Dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania