;)

;)

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Konie, konie! Kocham konie... Robi się sielsko, a zapowiadał się taki erotyk! Dlaczego takie krótkie?! Wrrrr...

  • kalaallisut 14.12.2018

    Jak konie to co ja wpadnę;) ale gdzieś chyba 2 mi uciekła po drodze więc mam zaległości.

  • kalaallisut 14.12.2018

    kto i ja *

  • akwamen 14.12.2018

    Koń w galopie, kobieta w tańcu i takie tam :) ;)

  • akwamen 14.12.2018

    To do F-G było :)

  • akwamen 14.12.2018

    kalaallisut Koniara?

  • kalaallisut 14.12.2018

    akwamen jak śmiesz;) Chociaż tak to zabrzmiało. Stare dzieje, które nie dokońca mają happy end.

  • akwamen 14.12.2018

    kalaallisut a śmiem, śmiem i wiem, że to komplement. Teraz już wiem hi, hi

  • kalaallisut 14.12.2018

    akwamen historia w sumie krótka w podstawówce moglam pojeździć za darmo za sprzątanie stajni. Kiedyś byłam w boxie jak duży sportowy koń (po odrzucie akurat był w tej stajni) jadł suchy chleb zakrztusił się chyba? zaczął strasznie szyją wywijać i zawinął sobie sznur w okół szyi i mnie mocno zgniótł w tym boxie. Na trzecią część wpadnę za dwie godziny. Lekko i płynnie prowadzisz historię.

  • akwamen romantyk jesteś

  • akwamen 14.12.2018

    Francis - Gorzalka zawsze hi, hi

  • Pasja 14.12.2018

    Witam
    Poczułam zapach szarlotki i zapach wsi. Ale najbardziej oczarował mnie krzyk żurawi. Prawidłowo taki krzyk nazywa się klangor.

    A z ciekawostek to Tezeusz, po powrocie na wyspę Delos, wykonywał wraz z towarzyszami splecionymi ramionami "taniec żurawia" , naśladując skomplikowane ścieżki labiryntu i klangor.
    Konie to przepiękne zwierzęta. Często wplecione są w opowieści miłosne.

    Pozdrawiam i ukłony dla Autora

  • akwamen 14.12.2018

    Wiem, Pasjo, wiem, ale taki mieszczuch nie wiedział hi, hi. Konie, kobiety, przejażdżki i samo się rodzi... :) :)

  • Angela 14.12.2018

    Akcja toczy się w niespiesznym, równym tempie. Nadal jest lekko, zobaczymy co będzie dalej.

  • akwamen 14.12.2018

    Pani... Miło mi gościć, miło bardzo ;) :)

  • sensol 15.12.2018

    pierwsza część - porno dla ubogich. potem harlekin. ale fakt - nieźle napisane

  • akwamen 16.12.2018

    Jesteś ubogi?

  • Margerita 15.12.2018

    pięć bez dwóch zdań

  • akwamen 16.12.2018

    Bez dwóch zdań dzięki. ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania