I tutaj jest bardzo uroczo. Wiktor przełamał strach i teraz już z górki. Ale Mikołaj jest bardzo bojowo nastawiony i myślę, że jeszcze pokaże.
Bergen także jest zazdrosny o swoją panią... ciekawe.
Używasz fachowego słownictwa odnośnie sztuki jeździeckiej, co pozwala wierzyć, że masz o tym jakieś pojęcie.
A może i nie, z Tobą to nigdy nie wiadomo.
Opowiadanie nadal prowadzone z lekkością i naturalnością.
Pozdrawiam.
akwamen Tak wiadomy, jak to się ostatnio okazało. Teraz to nawet nie wiadomo, czy Pan to Pan,
bo równie dobrze może się okazać Pani i znowu co niektórzy będą mieć heheszki.
Dobrej nocy życzę.
Komentarze (10)
Ja pierdziu.
Myślałam, że góra 6 części, a czuję, że będzie 66 xD
Dużo o koniach. Nie wiem, czy to wiedza tylko teoretyczna, ale pełen profesjonalizm.
Doceniam.
Tak ogólnie, to troche wieje nudą, także rozpędź konika na biegunach, żeby więcej akcji było xD
Wiśta wio!
Hahaha
Ale to nie film akcji :)
I tutaj jest bardzo uroczo. Wiktor przełamał strach i teraz już z górki. Ale Mikołaj jest bardzo bojowo nastawiony i myślę, że jeszcze pokaże.
Bergen także jest zazdrosny o swoją panią... ciekawe.
Miłego wieczoru
Bez zazdrości nie ma... ;) ha, ha
Używasz fachowego słownictwa odnośnie sztuki jeździeckiej, co pozwala wierzyć, że masz o tym jakieś pojęcie.
A może i nie, z Tobą to nigdy nie wiadomo.
Opowiadanie nadal prowadzone z lekkością i naturalnością.
Pozdrawiam.
Angela taka jedna blondyneczka kiedyś mnie wciągnęła w tę "sztukę" ;) Pani, ja zawsze wiadomy :)
Klaniam się nisko.
akwamen Tak wiadomy, jak to się ostatnio okazało. Teraz to nawet nie wiadomo, czy Pan to Pan,
bo równie dobrze może się okazać Pani i znowu co niektórzy będą mieć heheszki.
Dobrej nocy życzę.
Angela żarty się skończyły. Zawsze byłem On.
Kolorowych snów :)
widzę, że ktoś lubi konie skoro ma o nich taką wiedzę pięć
Nawet z poczuciem humoru, z intrygą, ok jeszcze jedna część reszta na później.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania