;)

;)

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Aisak 16.12.2018

    Ja pierdziu.
    Myślałam, że góra 6 części, a czuję, że będzie 66 xD

    Dużo o koniach. Nie wiem, czy to wiedza tylko teoretyczna, ale pełen profesjonalizm.
    Doceniam.

    Tak ogólnie, to troche wieje nudą, także rozpędź konika na biegunach, żeby więcej akcji było xD

    Wiśta wio!
    Hahaha

  • akwamen 16.12.2018

    Ale to nie film akcji :)

  • Pasja 16.12.2018

    I tutaj jest bardzo uroczo. Wiktor przełamał strach i teraz już z górki. Ale Mikołaj jest bardzo bojowo nastawiony i myślę, że jeszcze pokaże.
    Bergen także jest zazdrosny o swoją panią... ciekawe.


    Miłego wieczoru

  • akwamen 16.12.2018

    Bez zazdrości nie ma... ;) ha, ha

  • Angela 16.12.2018

    Używasz fachowego słownictwa odnośnie sztuki jeździeckiej, co pozwala wierzyć, że masz o tym jakieś pojęcie.
    A może i nie, z Tobą to nigdy nie wiadomo.
    Opowiadanie nadal prowadzone z lekkością i naturalnością.
    Pozdrawiam.

  • akwamen 16.12.2018

    Angela taka jedna blondyneczka kiedyś mnie wciągnęła w tę "sztukę" ;) Pani, ja zawsze wiadomy :)
    Klaniam się nisko.

  • Angela 16.12.2018

    akwamen Tak wiadomy, jak to się ostatnio okazało. Teraz to nawet nie wiadomo, czy Pan to Pan,
    bo równie dobrze może się okazać Pani i znowu co niektórzy będą mieć heheszki.
    Dobrej nocy życzę.

  • akwamen 16.12.2018

    Angela żarty się skończyły. Zawsze byłem On.
    Kolorowych snów :)

  • Margerita 17.12.2018

    widzę, że ktoś lubi konie skoro ma o nich taką wiedzę pięć

  • kalaallisut 21.12.2018

    Nawet z poczuciem humoru, z intrygą, ok jeszcze jedna część reszta na później.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania