Pozwól mi wciąż być dzieckiem Panie
Pozwól mi wciąż być dzieckiem Panie
myśli mych czystość móc zachować
Pozwól mi nadal wierzyć, ufać
że świat nic a nic nie zwariował.
Niechaj dziecięcą lekką radość
cichutko znowu czas przywoła
gdy czysta trwała we mnie
wiara w dobro
złego Szatana i Anioła
Niech białe białym, czarne czarnym
nadal beztrosko pozostaje
a dni i noce wciąż będą pełne
spokoju i miłości Panie.
Niech mój Stróż Anioł ze mną skacze
po krętych ścieżkach mego życia,
Pozwól być dzieckiem
poprzez lata
do chwil gdy czas posrebrzy moje skronie,
gdy mój kaganek życia prochem rozsypie się
gdy spłonę .
Komentarze (24)
Ja pierdole gdzie jest miejsce dla takich wypocin?!
Idź do kościoła
Nie rozumiem, w czym ci przeszkadza taka piękna modlitwa. Nikt nie przymusza cię do czytania.
Sucre nie rozumiesz nie przeszkadza banda matołków
Sucre jaka modlitwa jakaś nowa sekta i nowe modlitwy. Matko święta chroń mnie przed takimi. Całe życie mnie chroni na szczęście
Fajne, delikatne.
Następny kaznodzieja może ma tym portalu powstanie jakaś sekcja dla Was!!!!
Marzena, to piękna modlitwa, ja takiej nie napiszę, jestem zbyt małej wiary,
Dobrze, że ktoś je pisze i prezentuje, nikogo nie obrażając, nie poniżając,
skłania do refleksji.
Bez przymusu.
Co drugi to ksiądz albo zakonnica co to KIRWA ma być
Piękna modlitwa. Odważna na tym foru,m.
Marzena, nie obrażaj wulgarnie spod zdezelowanej podkryw uczuć nie tylko autora. Jego prawa do religii.
Jakbyś była tym, czym jest emerytowany UB-owiec ireneo, z Departamentu IV MSW.
,
.
KURWA ja piszę o czymś innym ja pierdolę
Marzena pierdolisz
Demon opanowuje tego, kto wypowiada jego imię i go wyzywa
Są przewrażliwione na swoim punkcie, gdy ktoś mówi o nich nieprawdę.
Natomiast bóstwo mówi tak :< Powołują się na mnie, a nikt mnie nie widział i rozmawiał
ze mną. Mówią o mnie niestworzone rzeczy, że ja tak chciałem.
Zamęt w myślach szturmuje bramy oświecenia.
Potrzebny portalowy egzorcysta, by wypędził stąd, z jednych i drugich dzikie opętanie.
To portal poetycki nie dom wariatów.
Asio!
NO!
Nie ty o tym decydujesz, to nie zakupy w Zabce.
Cóż w tym złego, ze robię zakupy w Żabce.
Odmówiłeś koronkę?
to zadrzyj pustą główkę do góry, do bozi i poproś o zdrówko.
NO!
Starszy Woźny, jełopie nien odniosłeś się do tego, że masz tgówno do gadania, co kto wkleja.
Także masz gówno do gadania.
Grain ,
A ja odniosłem się do tępej indoktrynacji na portalu poetyckim.
Ty też masz gówno tutaj do gadania kundelku watykański.
Koniec bajery, idę do żabki.
NO!
Starszy Woźny, niemoto po TVN-ie
A.ktp decyduje?! Może ty?! Banda sfrustrowanych pachołków
Kościół albo jakaś inna forma. Na przykład kiedyś Oaza. Lub tak jak mam przyjemność obecnie oglądać - spotkania ewangelistów. Mają swój lokal. Specjalne miejsce gdzie mówią o Bogu. To rozumiem. Ale tutaj dzieje się coś nienormalnego. Mało tego kilku pajaców wciąż mnie nęka tekstami że jestem wyuzdana. Kobiecość seksualność itd. to TABU?! Nie wolno mi pisać o takich emocjach!? Nie należę do bandy wariatów którzy urządzają sobie tutaj codziennie mszę oczywiście na własnych warunkach a potem zdziwienie że ubywa chrześcijan że tylko stare moherowe berety chodzą do kościoła. A jak inaczej. To brak wolności słowa dogmaty podpierane własnymi wymysłami już nie mam siły do przemocowych skrajnie uzależnionych od modlitw własnych modlitw hipokrytów
Piękna, tkliwa modlitwa. Pozdrawiam i zostawiam ocenę 5.
Piękna modlitwa Bóg Jest Panem czasu i Przestrzeni ,On Jest wszędzie bo wszystko stworzył i wszystko do Niego należy ,nic się Jemu z rąk nie wymyka.
To On decyduje o tym gdzie Jest a Jest wszędzie i nie ma takiego miejsca gdzie by Go nie było.
Dziękuję za komentarz
Dobry i pisany od serca wiersz. Jasny w przekazie bez zbędnych metafor i udziwnień, w których niektórzy się lubują, a jedocześnie tracą sens wypowiedzi. Każdy ma prawo wyrażać swoje odczucia i niepotrzebna ta nagonka inaczej "myślących" (czujących) na autorów wszelakich tekstów. Uznaję prawo do merytorycznej dyskusji ale jestem przeciwny ośmieszaniu za poglądy. Daję 4+
Dzięki za komentarz
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania