Pozwól mi wciąż być dzieckiem Panie

Pozwól mi wciąż być dzieckiem Panie

myśli mych czystość móc zachować

Pozwól mi nadal wierzyć, ufać

że świat nic a nic nie zwariował.

Niechaj dziecięcą lekką radość

cichutko znowu czas przywoła

gdy czysta trwała we mnie

wiara w dobro

złego Szatana i Anioła

Niech białe białym, czarne czarnym

nadal beztrosko pozostaje

a dni i noce wciąż będą pełne

spokoju i miłości Panie.

Niech mój Stróż Anioł ze mną skacze

po krętych ścieżkach mego życia,

Pozwól być dzieckiem

poprzez lata

do chwil gdy czas posrebrzy moje skronie,

gdy mój kaganek życia prochem rozsypie się

gdy spłonę .

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (24)

  • Marzena 4 miesiące temu

    Ja pierdole gdzie jest miejsce dla takich wypocin?!

    Idź do kościoła

  • Sucre 4 miesiące temu

    Nie rozumiem, w czym ci przeszkadza taka piękna modlitwa. Nikt nie przymusza cię do czytania.

  • Marzena 4 miesiące temu

    Sucre nie rozumiesz nie przeszkadza banda matołków

  • Marzena 4 miesiące temu

    Sucre jaka modlitwa jakaś nowa sekta i nowe modlitwy. Matko święta chroń mnie przed takimi. Całe życie mnie chroni na szczęście

  • Sucre 4 miesiące temu

    Fajne, delikatne.

  • Marzena 4 miesiące temu

    Następny kaznodzieja może ma tym portalu powstanie jakaś sekcja dla Was!!!!

  • Grain 4 miesiące temu

    Marzena, to piękna modlitwa, ja takiej nie napiszę, jestem zbyt małej wiary,
    Dobrze, że ktoś je pisze i prezentuje, nikogo nie obrażając, nie poniżając,
    skłania do refleksji.
    Bez przymusu.

  • Marzena 4 miesiące temu

    Co drugi to ksiądz albo zakonnica co to KIRWA ma być

  • Grain 4 miesiące temu

    Piękna modlitwa. Odważna na tym foru,m.

    Marzena, nie obrażaj wulgarnie spod zdezelowanej podkryw uczuć nie tylko autora. Jego prawa do religii.

    Jakbyś była tym, czym jest emerytowany UB-owiec ireneo, z Departamentu IV MSW.
    ,
    .

  • Marzena 4 miesiące temu

    KURWA ja piszę o czymś innym ja pierdolę

  • Grain 4 miesiące temu

    Marzena pierdolisz

  • Starszy Woźny 4 miesiące temu

    Demon opanowuje tego, kto wypowiada jego imię i go wyzywa
    Są przewrażliwione na swoim punkcie, gdy ktoś mówi o nich nieprawdę.

    Natomiast bóstwo mówi tak :< Powołują się na mnie, a nikt mnie nie widział i rozmawiał
    ze mną. Mówią o mnie niestworzone rzeczy, że ja tak chciałem.

    Zamęt w myślach szturmuje bramy oświecenia.
    Potrzebny portalowy egzorcysta, by wypędził stąd, z jednych i drugich dzikie opętanie.
    To portal poetycki nie dom wariatów.
    Asio!
    NO!

  • Grain 4 miesiące temu

    Nie ty o tym decydujesz, to nie zakupy w Zabce.

  • Starszy Woźny 4 miesiące temu

    Cóż w tym złego, ze robię zakupy w Żabce.
    Odmówiłeś koronkę?
    to zadrzyj pustą główkę do góry, do bozi i poproś o zdrówko.
    NO!

  • Grain 4 miesiące temu

    Starszy Woźny, jełopie nien odniosłeś się do tego, że masz tgówno do gadania, co kto wkleja.
    Także masz gówno do gadania.

  • Starszy Woźny 4 miesiące temu

    Grain ,
    A ja odniosłem się do tępej indoktrynacji na portalu poetyckim.
    Ty też masz gówno tutaj do gadania kundelku watykański.
    Koniec bajery, idę do żabki.
    NO!

  • Grain 4 miesiące temu

    Starszy Woźny, niemoto po TVN-ie

  • Marzena 4 miesiące temu

    A.ktp decyduje?! Może ty?! Banda sfrustrowanych pachołków

  • Marzena 4 miesiące temu

    Kościół albo jakaś inna forma. Na przykład kiedyś Oaza. Lub tak jak mam przyjemność obecnie oglądać - spotkania ewangelistów. Mają swój lokal. Specjalne miejsce gdzie mówią o Bogu. To rozumiem. Ale tutaj dzieje się coś nienormalnego. Mało tego kilku pajaców wciąż mnie nęka tekstami że jestem wyuzdana. Kobiecość seksualność itd. to TABU?! Nie wolno mi pisać o takich emocjach!? Nie należę do bandy wariatów którzy urządzają sobie tutaj codziennie mszę oczywiście na własnych warunkach a potem zdziwienie że ubywa chrześcijan że tylko stare moherowe berety chodzą do kościoła. A jak inaczej. To brak wolności słowa dogmaty podpierane własnymi wymysłami już nie mam siły do przemocowych skrajnie uzależnionych od modlitw własnych modlitw hipokrytów

  • Hubert Marianowicz 4 miesiące temu

    Piękna, tkliwa modlitwa. Pozdrawiam i zostawiam ocenę 5.

  • najmniejsza 4 miesiące temu

    Piękna modlitwa Bóg Jest Panem czasu i Przestrzeni ,On Jest wszędzie bo wszystko stworzył i wszystko do Niego należy ,nic się Jemu z rąk nie wymyka.
    To On decyduje o tym gdzie Jest a Jest wszędzie i nie ma takiego miejsca gdzie by Go nie było.

  • Maroszek 4 miesiące temu

    Dziękuję za komentarz

  • Sokrates 4 miesiące temu

    Dobry i pisany od serca wiersz. Jasny w przekazie bez zbędnych metafor i udziwnień, w których niektórzy się lubują, a jedocześnie tracą sens wypowiedzi. Każdy ma prawo wyrażać swoje odczucia i niepotrzebna ta nagonka inaczej "myślących" (czujących) na autorów wszelakich tekstów. Uznaję prawo do merytorycznej dyskusji ale jestem przeciwny ośmieszaniu za poglądy. Daję 4+

  • Maroszek 4 miesiące temu

    Dzięki za komentarz

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania