Fajnie że dałaś radę :) Nie każdy fragment opowiadania musi ociekać seksem. Erotyka podawana w nadmiarze może być dla niektórych ciężkostrawna, ale w odpowiednich ilościach jest dobrą przyprawą.
Dziękuję za przeczytanie :)
Angela, w sumie sam seks nie jest niczym złym, odpowiednio doprawiony... tyle że u mnie za literką idzie obraz, a nie wiem dlaczego ale męska miłość to nie jest coś, co chciałabym oglądać.
I nie mam nic do gejów, w pracy mam kolegę geja, gadamy z nim jak z kobietą, bo w temacie zawsze jest, i jest naprawdę miły, sympatyczny...
Prawda... dużo miłości, realizacji marzeń, i wszystkiego naj... 🎁🎂🌷
Komentarze (5)
Mam wrażenie jakbyś wygładziła ten tekst, tak, przeczytałam, nie ma już tak dużo wyuzdanych scen, może nie ma tutaj, ale nie ma i to na plus.
Pozdrawiam
Fajnie że dałaś radę :) Nie każdy fragment opowiadania musi ociekać seksem. Erotyka podawana w nadmiarze może być dla niektórych ciężkostrawna, ale w odpowiednich ilościach jest dobrą przyprawą.
Dziękuję za przeczytanie :)
Angela, w sumie sam seks nie jest niczym złym, odpowiednio doprawiony... tyle że u mnie za literką idzie obraz, a nie wiem dlaczego ale męska miłość to nie jest coś, co chciałabym oglądać.
I nie mam nic do gejów, w pracy mam kolegę geja, gadamy z nim jak z kobietą, bo w temacie zawsze jest, i jest naprawdę miły, sympatyczny...
Prawda... dużo miłości, realizacji marzeń, i wszystkiego naj... 🎁🎂🌷
Grafomanka kwestia upodobań 🙂
Dziękuję za życzenia 🌷
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale nuda
Sto razy ziew
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania