Diabelskie Muskuły

Publikacji
9
Komentarzy
425
Forum
1984
Obserwuj

Ostatnie komentarze

  • 2 dni temu  Bołączka
    Nina, ty jesteś naprawde bardzo chory. Biedaczek 🤕
  • Degenaratura jest fajna 🤓
  • tydzień temu  Moja choinka
    mam lornetkę na zimorodki. a, są żołny ?
  • tydzień temu  Moja choinka
    to ja też :)
  • tydzień temu  Moja choinka
    idę tam pod koniec sierpnia :)
  • tydzień temu  Moja choinka
    gdzie na Gocławiu ?
  • tydzień temu  Moja choinka
    gdzie znajdę łysiczkę ?
  • Pięknie.
  • nie oszukuj, bo bezemnie nie możesz żyć i ciągle za mną latasz, kiedyś to się z tobą faktycznie nie kumplowałam, ale to się zmieniło po opowieści o łażeniu po pochyłym drzewie :)) ty...
  • ps nieobecność ilkura, zawsze sobie tłumaczę obecnością czarnej magii, we władaniu, której też jestem. a ninje, po prostu zablokowałam 😄 :::
  • bo już myślałam, że już nikt nic. 🗣️ nawet aisak, moia najbardziej znienawidzona koleżanka z którą kumpluję się siłą przyzwyczajenia 💅
  • dzięki shira 🙏
  • 2 tygodnie temu  zbilansowana dieta
    🫂
  • 3 tygodnie temu  Między Pychą a Koniem
    ŁAŁ❤️
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    50. zwiędły koniec.
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    49. we wiatrak
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    48. światowo
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    47. rzucał gównem
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    46. znów stawał się Łukaszenkowem
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    45. i przegrał z Kretesem
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    44. chcial złota
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    33. oczekiwał nagrody
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    32. liczył głosy
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    31. powołał komisję
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    30. odwolał lato
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    🗣️ no tak z Romą ci nie wychodzi, ale cieszysz się atencją Hioba 2.0 czyli najmniejszej, też fajnie 👊
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    wiedziałeś, że ona publikuje w " Trumnie " ?
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    kupowałam w arkadii, taka galeria handlowa herbatę Darjeeling, trochę zarobiłam w maju :) noi polazłam do empiku, patrze a tam, półrocznik "Trumna" nie wiem czy znasz ? różni...
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    to Pa.
  • 3 tygodnie temu  Drzazga
    fajny awatar ?