Nina, ty jesteś naprawde bardzo chory. Biedaczek 🤕
Degenaratura jest fajna 🤓
mam lornetkę na zimorodki. a, są żołny ?
to ja też :)
idę tam pod koniec sierpnia :)
gdzie na Gocławiu ?
gdzie znajdę łysiczkę ?
Pięknie.
nie oszukuj, bo bezemnie nie możesz żyć i ciągle za mną latasz, kiedyś to się z tobą faktycznie nie kumplowałam, ale to się zmieniło po opowieści o łażeniu po pochyłym drzewie :)) ty...
ps nieobecność ilkura, zawsze sobie tłumaczę obecnością czarnej magii, we władaniu, której też jestem. a ninje, po prostu zablokowałam 😄 :::
bo już myślałam, że już nikt nic. 🗣️ nawet aisak, moia najbardziej znienawidzona koleżanka z którą kumpluję się siłą przyzwyczajenia 💅
dzięki shira 🙏
🫂
ŁAŁ❤️
50. zwiędły koniec.
49. we wiatrak
48. światowo
47. rzucał gównem
46. znów stawał się Łukaszenkowem
45. i przegrał z Kretesem
44. chcial złota
33. oczekiwał nagrody
32. liczył głosy
31. powołał komisję
30. odwolał lato
🗣️ no tak z Romą ci nie wychodzi, ale cieszysz się atencją Hioba 2.0 czyli najmniejszej, też fajnie 👊
wiedziałeś, że ona publikuje w " Trumnie " ?
kupowałam w arkadii, taka galeria handlowa herbatę Darjeeling, trochę zarobiłam w maju :) noi polazłam do empiku, patrze a tam, półrocznik "Trumna" nie wiem czy znasz ? różni...
to Pa.
fajny awatar ?