Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
prosssa
wypieprzyłam siebie przez okno
znów było za dużo nie być
Hamlet na gazie stygnie
przeszczypcony ostrością skorupek
what the ja potrafię
udowodnić sobie nie innym
ze strojnym w ochraniacze
napchanym zadem na wacie
nie pożegnam odbicia
nie przegryzę żył jak bullsapiens
szkoda popękać warg
w końcu jam nie Goździkowa
i etopiryny brak na zapasie
będzie inaczej nie mylić z lepiej
drogowskazy gryzmolę bliznami
kiedyś poznam przepisy
zgotuję mapę ludziomaterii
stary garbus rzęzi na życie
zalewa cylindry w trupa
już wymierzył skutek
rozpiździł system
i tralala mu można zrobić
dzisiejsze gusła i bez nas
sobie przecież poradzą
Komentarze (14)
To niesamowite, ile wrażliwości, fantazji i życia jest w tym utworze!
Hmm... dosyć intrygujący jest twój komentarz. Niemniej mam nadzieję, że odbiór jest pozytywny, za co dziękuję:)
Mój poprzedni komentarz faktycznie był nieco enigmatyczny, więc pozwolę sobie króciutko potwierdzić Twoje przeczucie i raz jeszcze wyrazić podziw dla tego utworu. Za pierwszym razem próbowałem oddać moje uznanie dla głębi przedstawionych w nim emocji i przeżyć.
Nie wiem szczerze, co powiedzieć... (a to u mnie rzadkość:)) raz jeszcze dziękuję za dobre słowo.
Nie no z tą Goździkową to wygrałaś haha ;)
;)
Wesoły i fantazyjny, czyli dobry tekst. 5, pozdrawiam :-)
Dzięki Piotrze:) również pozdrawiam.
Podoba mi się, a Goździkowa zwyczajnie wymiata : )
Pozdrawiam.
Dzięki Angelo :)
Kocwiaczkowy styl, w guście mym. Lecz szczerze mówiąc, trudno mi wysłowić interpretacje, chociaż w myślach snuje się:)
Chyba najbardziej 2 pierwsze wersy. Lepiej więcej być, ale czasami łatwiej nie być:)
Lawirować po środku czasem trza:)→Pozdrawiam:)↔5
Dziękuję DD. Powoli zaczynam pojmować to "Kocwiaczkowy" :) wyszło może nazbyt hermetycznie, ale czasem sobie myślę, że jak się myśl tłucze o łepetynę, to po prostu lepiej dać jej się wykazać;)
Nieco chaotyczne, ale na pewno ciekawe. Bardzo porządny wiersz
Dziękuję, milo mi to słyszeć.
:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania