Płynąłem przez tą historię niczym Edward przez źródełko. Na początku spokojnie, a potem wgłębiałem się w dalszą treść. Nie mam o co się przyczepić :C Piszesz na wysokim poziomie i to u Ciebie lubię :)
P.S
(jednak się doczepie xD)
Zabrakło mi troszkę emocji bohatera :) Dobre opisy i zakończenie PERFECT! 5/5 ;]
Komentarze (4)
Bardzo podobała mi się ta baśniowa historia 5 :)
Płynąłem przez tą historię niczym Edward przez źródełko. Na początku spokojnie, a potem wgłębiałem się w dalszą treść. Nie mam o co się przyczepić :C Piszesz na wysokim poziomie i to u Ciebie lubię :)
P.S
(jednak się doczepie xD)
Zabrakło mi troszkę emocji bohatera :) Dobre opisy i zakończenie PERFECT! 5/5 ;]
Dziękuję :)
W komentarzach powyżej zawarto już chyba wszystko. 5 : )
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania