.

.

Średnia ocena: 3.4  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • Slugalegionu 09.07.2015

    Dołączam się do przeprosin: (

  • Neli 09.07.2015

    Nie jestem w temacie, ale przyjemnie się czytało. 5 ;*

  • Anonim 09.07.2015

    Dzięki za zajrzenie haha XD

  • Angela 09.07.2015

    Vasto powinien wybaczyć : D 5

  • Anonim 09.07.2015

    Wybaczył *serducho*

  • Vasto Lorde 09.07.2015

    Jej nie wybaczę? :D

  • Anonim 09.07.2015

    Vasto *serducho* Jak zwykle kochany i wyrozumiały! Aż dam buziaki :*****

  • Vasto Lorde 09.07.2015

    Zawsze dajesz buziaki xD

  • Anonim 09.07.2015

    Nie chcesz buziaków? :O

  • Vasto Lorde 09.07.2015

    Cem xD

  • Anonim 09.07.2015

    Łapaj :**************** XD

  • Haruu 10.07.2015

    Krótki, zwięzły i na temat^^ 5

  • Anonim 10.07.2015

    Arigato Haruu-chan! XD

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania