.
.Autor: AnonimCzytano 325 razyData dodania: 09.07.2015
Średnia ocena: 3.4 Głosów: 10
Zaloguj się, aby ocenić34
Dołączam się do przeprosin: (
Nie jestem w temacie, ale przyjemnie się czytało. 5 ;*
Dzięki za zajrzenie haha XD
Vasto powinien wybaczyć : D 5
Wybaczył *serducho*
Jej nie wybaczę? :D
Vasto *serducho* Jak zwykle kochany i wyrozumiały! Aż dam buziaki :*****
Zawsze dajesz buziaki xD
Nie chcesz buziaków? :O
Cem xD
Łapaj :**************** XD
Krótki, zwięzły i na temat^^ 5
Arigato Haruu-chan! XD
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (13)
Dołączam się do przeprosin: (
Nie jestem w temacie, ale przyjemnie się czytało. 5 ;*
Dzięki za zajrzenie haha XD
Vasto powinien wybaczyć : D 5
Wybaczył *serducho*
Jej nie wybaczę? :D
Vasto *serducho* Jak zwykle kochany i wyrozumiały! Aż dam buziaki :*****
Zawsze dajesz buziaki xD
Nie chcesz buziaków? :O
Cem xD
Łapaj :**************** XD
Krótki, zwięzły i na temat^^ 5
Arigato Haruu-chan! XD
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania