.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • marok 28.04.2019

    Tutaj to będzie, jak dla mnie Jesień :). Koci nos mi podpowiada

  • Angela 28.04.2019

    To ja tym razem na Pasję postawię.

  • Pasja 01.05.2019

    Angela brawo! Rozkminiłaś mnie za pierwszym strzałem

  • Angela 01.05.2019

    pasja Hura : )

  • Pasja 29.04.2019

    Tutaj za bardzo tajemniczo i w morskim klimacie. Obstawiam Pkropkę

  • Ozar 29.04.2019

    Ostawiam pasje, choć trochę strzelam.

  • Pasja 01.05.2019

    Nie strzelaj Ozar drugim razem, bo mnie zabijesz.

  • pkropka 29.04.2019

    Pasja, albo Jesień.
    Chociaż kiedyś napisałam coś w podobnym klimacie ;)

  • Pasja 01.05.2019

    Rozterki, ale jedna celna

  • Dekaos Dondi 29.04.2019

    A może to Cofftee. Ładny tekst:)

  • Pasja 01.05.2019

    pudlo

  • Wrotycz 29.04.2019

    DeDo? :)
    Czarny wózek dziecięcy? Ogrzewanie ciała w niepogodę? Metki?
    Metaforycznie tu.
    Być bliżej Ziemi bez metek. Tagowania, zamykania w czarnym wózku. Samodzielnie. Z dala od numerującej cywilizacji.
    Powrót do natury, z prochu powstałeś...

    Zastanawiający tekst.

  • Pasja 01.05.2019

    tez pudło

  • Anonim 29.04.2019

    Angela.

    Jest dwa razy, więc może być tu raz.

  • Pasja 01.05.2019

    znowu pudło

  • Dekaos Dondi 01.05.2019

    Dupa ze mnie a nie łowca!

  • pkropka 01.05.2019

    Bardzo mi się podobało opowiadanie. Przesiąknięty melancholią.
    Metki z ubrań skojarzyły mi się z łatkami przypinanymi ludziom. Jakby chciał zmyć z siebie opinie.

  • kalaallisut 02.05.2019

    Nieokreslone, niczym nieoznakowane Buty bez metki, ale przypływ nie zabrał przechodzonej w niej czyjeś historii.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania