Puchar

po wysiłku

intelektualnym

czas na grzech

dzwonię do niego

późnym wieczorem

 

rozmawiamy

o samopoczuciu śnie żarciu

rozpływam się w tej

fizjologii życia

niczym lody cappuccino

 

w tej szarej codzienności

taki puchar

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Belzebub 09.11.2023

    Ile to już razy, nie zliczy nikt.... Ciekawy tekst

  • Belzebub 09.11.2023

    Syndrom matki?

  • Agnes07 09.11.2023

    Belzebub nic z tego nie będzie. Jaki syndrom. Jaka matka? Ja psycholożką jestem niezła. Autoterapie aż na swoich książkach przeprowadziłam:) A myslalam ze cos miedzy nami zaiskrzy ;) A tu nici ze swobodnego grzeszenia:)

  • Belzebub 09.11.2023

    Agnes07 Postawiłem tobie 5

  • Belzebub 09.11.2023

    Agnes07 No jaka matka, ty jako opiekunka "matka" dla innego samotnego bytu z trochę innymi gonadami :)

  • Belzebub 09.11.2023

    Agnes07 A jeśli chcesz grzeszyć to nie ma problemu, jestem otwarty na propozycje ;)

  • Agnes07 09.11.2023

    Belzebub ;):)

  • Belzebub 09.11.2023

    Agnes07 A jak mówię że jestem otwarty to wiem o czym piszę ;)

  • Belzebub 09.11.2023

    Coś zamilkłaś, chyba wyczułaś zbyt wysoki współczynnik piekielnego zboczenia ;)

  • Belzebub 09.11.2023

    Szkoda, żeby cię trzeba zszywać z rozkoszy ;)

  • Bettina 12.11.2023

    Agnes07
    Trochẹ zakisła atmosfera.

  • Agnes07 09.11.2023

    A jak zapomnisz o gumce? Beata mi mówiła że twoj wacek cos sie kurczy w gumce. No chyba ze i bez tej masz problemy...

  • Belzebub 09.11.2023

    Nie byłem aż tak zdesperowany żeby Beatę puknąć. To jakby uposledzonego wydupczyć...

  • LBnDrabble 10.11.2023

    Zapraszamy do wzięcia udziału w LBnDrabble!
    Tematy do wyboru:
    1. SAMOTNY POWIEW
    2. NADZIEJA GRZECHU
    W tekście można zamieścić obydwa tematy, albo jeden z dwóch. Do wiadomości! Piszemy jedno drabble.
    Piszemy do 13 listopada, do północy. Zatem do dzieła!
    Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania:
    https://www.opowi.pl/konkursy/
    https://www.opowi.pl/profil/lbndrabble/opis
    Liczymy na Ciebie!

    Literkowa

  • Łukaszenkow 10.11.2023

    Dbaj bardziej o higienę włosów ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=tLDvAkizNmk

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania