Puchar
po wysiłku
intelektualnym
czas na grzech
dzwonię do niego
późnym wieczorem
rozmawiamy
o samopoczuciu śnie żarciu
rozpływam się w tej
fizjologii życia
niczym lody cappuccino
w tej szarej codzienności
taki puchar
po wysiłku
intelektualnym
czas na grzech
dzwonię do niego
późnym wieczorem
rozmawiamy
o samopoczuciu śnie żarciu
rozpływam się w tej
fizjologii życia
niczym lody cappuccino
w tej szarej codzienności
taki puchar
Komentarze (15)
Ile to już razy, nie zliczy nikt.... Ciekawy tekst
Syndrom matki?
Belzebub nic z tego nie będzie. Jaki syndrom. Jaka matka? Ja psycholożką jestem niezła. Autoterapie aż na swoich książkach przeprowadziłam:) A myslalam ze cos miedzy nami zaiskrzy ;) A tu nici ze swobodnego grzeszenia:)
Agnes07 Postawiłem tobie 5
Agnes07 No jaka matka, ty jako opiekunka "matka" dla innego samotnego bytu z trochę innymi gonadami :)
Agnes07 A jeśli chcesz grzeszyć to nie ma problemu, jestem otwarty na propozycje ;)
Belzebub ;):)
Agnes07 A jak mówię że jestem otwarty to wiem o czym piszę ;)
Coś zamilkłaś, chyba wyczułaś zbyt wysoki współczynnik piekielnego zboczenia ;)
Szkoda, żeby cię trzeba zszywać z rozkoszy ;)
Agnes07
Trochẹ zakisła atmosfera.
A jak zapomnisz o gumce? Beata mi mówiła że twoj wacek cos sie kurczy w gumce. No chyba ze i bez tej masz problemy...
Nie byłem aż tak zdesperowany żeby Beatę puknąć. To jakby uposledzonego wydupczyć...
Zapraszamy do wzięcia udziału w LBnDrabble!
Tematy do wyboru:
1. SAMOTNY POWIEW
2. NADZIEJA GRZECHU
W tekście można zamieścić obydwa tematy, albo jeden z dwóch. Do wiadomości! Piszemy jedno drabble.
Piszemy do 13 listopada, do północy. Zatem do dzieła!
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania:
https://www.opowi.pl/konkursy/
https://www.opowi.pl/profil/lbndrabble/opis
Liczymy na Ciebie!
Literkowa
Dbaj bardziej o higienę włosów ;)
https://www.youtube.com/watch?v=tLDvAkizNmk
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania