Punkt widzenia - cz.4

Bar „Pod błękitną ostrygą” miał swoją ugruntowaną renomę. Niezbyt dobrą, bo zbierały się tu elementy wszeteczne, zdegenerowane i nadpobudliwe seksualnie.

Tęczowi, lewacy, homosie, lesby, a kochający normalnie stanowili zdecydowaną mniejszość.

Punktem stycznym tej cywil-bandy było ich zacięcie literackie, choć byli tylko grafomanami i nieudacznikami.

Pasma sztucznej mgły snuły się po podłodze, osłaniając litościwie męskie niegolone nogi w szpilkach i damskie w trampkach.

Po prostu Sodoma i Gomora.

Za barem urzędowała roznegliżowana barmanka z tajemniczym błyskiem w oku. Uwijała się szparko i widać było, że kocha swoją pracę. Stali bywalcy wiedzieli, że ma zdiagnozowany alkoholizm i wyrok za rozpijanie młodzieży.

Czyli właściwa kobieta na właściwym miejscu.

- Walniemy Sho? - zapytał Rebe, śledząc pożądliwym wzrokiem kobietę za ladą. - Impreza się rozkręca, ale na zewnątrz widziałem kapusia Tajnej Policji Moralnej. Może nabruździć...

Sho przechylił szklankę, otarł wychudzoną gębę i uśmiechnął się drapieżnie.

- Spoko Rebe. Jakby co, to mam argument. - Spod poły rozwleczonego szlafroka wystawała rękojeść katany. - Zrobimy z niego suschi.

Wstał ze stołka i wybiegł na parkiet.

- Margo, dawaj muzę! - krzyknął do didżejki.

Ta z rozanieloną miną wrzuciła krążek na gramofon i poszły w eter nuty disco lat siedemdziesiątych. Towarzystwo pisnęło, ryknęło i zaczęło zmysłowo kołysać biodrami, obcierając się o siebie zbereźnie.

- To i ja! - ryknął Rebe.

Pochylił się przez kontuar, klepnął w tyłek barmankę i ruszył w tan. - Anton, chodź.

Ten w zamyśleniu gryzł końcówkę długopisu.

- Walcie się. Piszę wiekopomne dzieło o patriotyzmie jako zabezpieczenie przed tajną policją.

Muszę za was wszystkich myśleć.

Johnny kiwał się w kącie.

- Będę rzygał – wymamrotał.

- Na kogo? - z ciekawością zapytał Berkas – wielki wymoczek o sylwetce starego więźnia Oświęcimia.

- Zzzzaraz będę wiedziałłłł – wybełkotał Johnny.

W drzwiach zrobił się nagły ruch i padł strzał. Rozległy się piski męskich dziwek i transwerstytów.

-Policja!- ryknął dziobaty tajniak, wywijając korkowcem i szabelką w drugiej ręce. - Zamykam ten zdegenerowany lokal razem z tą zakałą zdrowego społeczeństwa. Wychodzić.

Nawet nie zauważył, kiedy z tyłu podszedł do niego Akwa i gwałtownym ruchem wsadził mu zardzewiałą rurę w tyłek. Johnny zbliżył się chwiejnym krokiem i haftnął prosto na kwadratowy łeb tajniaka.

Juuuż wiemm na kogooo – wymwmrotał Johnny i padł pod stół.

Na twarzy tajniaka początkowo malowało się zaskoczenie, a po chwili rozkosz.

- Można głębiej? - wyszeptał.

- Można. - Uśmiechnął się Akwa, dopychając żelastwo. - My dobrzy ludzie i lubimy nieść radość.

- No tak. Trza być życzliwym po chrześcijańsku - w zamyśleniu rzekł Sho. - Bo najważniejsi są ludzie, panie policmajster.

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 18

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (73)

  • A. Hope.S 14.04.2020

    XD Shu będzie zachwycony!

  • Puchacz 14.04.2020

    A Ty nie? :)))

  • A. Hope.S 14.04.2020

    średnio.

  • Shogun 14.04.2020

    Ha :D, świetne Panie Puchaczu. Zabawnie i z przymróżeniem oka ;) Nie dość, że oddałeś klimat, to jeszcze ta puenta. Tak, my dbamy o ludzi w naszym barze :D

  • Puchacz 14.04.2020

    Tylko wyjątki na tym portalu połknęły stempel armatni.
    Uciążliwe to dla ludzi, ale nikt nie mówił, że będzie lekko :)

  • Szpilka 14.04.2020

    Ekstra! Z jajem, takie lubię najbardziej, bo się człekowi samopoczucie poprawia ? ?

  • Puchacz 14.04.2020

    I o to chodzi Szpilka.
    Jak nie może być lepiej, to niech będzie śmieszniej :)

  • Całkiem, całkiem! :)
    Zakończenie zrobiło robotę :)

  • Puchacz 14.04.2020

    Yeeeessss! :)))

  • Akwadar 14.04.2020

    Do brudnej i mokrej roboty Akwa... A jam taki przecie spokojny i spolegliwy pacyfista... podobno... ;)
    Szpilki najlepsze... i te nogi w nich ha, ha

  • Puchacz 14.04.2020

    Jakie towarzystwo, taka impreza.
    I nie gadaj, że nie miałbyś perwersyjnej przyjemności w wepchnięciu rury w dupę tajniaka :)

  • Akwadar 14.04.2020

    No co Ty, puchacz? Ja?! Absolutnie! Nie, nie, nie...! Jam człek spokojny... no dobra, jeden raz, albo dwa... ;)

  • Johnny2x4 14.04.2020

    Grubo, panie Puchacz :D Podobało mnie się

  • Puchacz 14.04.2020

    Będziesz rzygał Johnny?:)))
    Akwa, wszyscy tajniacy cię tu znają, to nie rób z siebie niewiniątka.

  • Akwadar 14.04.2020

    Jam w głębi duszy, gołebiego serca jest i do ran tylko przykładać!

  • Puchacz 14.04.2020

    Akwadar I gangrena od razu :)

  • Akwadar 14.04.2020

    Puchacz musisz straszyć?

  • Puchacz 14.04.2020

    Akwadar A gdzież tam?
    Życzliwie podchodzę do pewnych przypadków i po chrześcijańsku.

  • Akwadar 14.04.2020

    Puchacz z zaskoczenia zawsze fajniej :)

  • Puchacz 14.04.2020

    Akwadar Kiedyś w krzyżówce miałem hasło: nagła i niespodziewana przyjemność na cztery litery.
    Z wpisanych liter mi dopiero wyszło - gwałt.

  • Szpilka 14.04.2020

    Puchacz

    Hahahahahaha, a mnie
    (_!_) przyszła na myśl ?

  • Puchacz 14.04.2020

    Szpilka To pasujesz do tego porąbanego towarzystwa :)

  • Szpilka 14.04.2020

    Puchacz

    Hahahahaha, to cieszę, nie przepadam za smętniakami, tymczasem ?

  • Puchacz 14.04.2020

    Szpilka Hejka :)

  • Szpilka 14.04.2020

    Hahahahahha, ja nie mogę, papryczka mi w gardle stanęła ze śmiechu - rurą go! Jak z Seksmisji - mydłem go! ?

  • Akwadar 14.04.2020

    Szpilka, Puchacz nawet bez mydła zapakował rurę! ;)

  • Puchacz 14.04.2020

    Akwadar No coś Ty?!
    Przecież mnie tajniak B. ciągle wychowywał i głosił, że ucywilizował!
    Gdzież bez mydła?

  • Akwadar 14.04.2020

    Puchacz tiaaa... ucywilizował....

  • Szpilka 14.04.2020

    Akwadar

    Hahhahaha, intensywniejsze doznania, gdy bez mydła ?

  • Puchacz 14.04.2020

    Akwadar Resztki pierwotniaka czasami ze mnie jeszcze wychodzą, ale tajna policja czuwa.
    Donosi aż miło :)

  • Akwadar 14.04.2020

    Szpilka dobrze, że za krótka nie była ha, ha, ha

  • Szpilka 14.04.2020

    To był Kingsajz, aczkolwiek Seksmisja też jajowa ?

  • Akwadar 14.04.2020

    Puchacz z mlekiem wyssane to donosi, ale nie myśl że tylko na Ciebie ;)

  • Szpilka 14.04.2020

    Akwadar

    A co, z przodu wyszła? Hhaahahahahha

  • Szpilka 14.04.2020

    Akwadar

    Ale jaki przewrotny, sam dymi, a potem idzie kapować. Fu! Obrzydliwe!

  • Puchacz 14.04.2020

    Szpilka Taka natura ponurego tajniaka.

  • Szpilka 14.04.2020

    Puchacz

    Nom, paskudna taka natura ?

  • Puchacz 14.04.2020

    Szpilka Dlatego ja walczę z oszołomstwem i kutafoństwem.
    Nie wymagam tego od innych, ale sama jesteś notorycznie zaczepiana.
    Nie da się zejść z linii strzału z korkowca.

  • Szpilka 14.04.2020

    Puchacz

    Wiem, wiem i doceniam Twoją waleczną naturę, ale IGNOR też może dużo albo i więcej ?

  • Puchacz 14.04.2020

    Szpilka Już nic nie dodam, bo znowu kapuś doniesie :)

  • Szpilka 14.04.2020

    Puchacz

    Ano, trzeba się mieć na baczności, bo to pierwszej kasy manipulant, see you ?

  • Puchacz 14.04.2020

    Szpilka Niby rezerwę mam na okoliczność jego donosów, ale do Puchacza się przyzwyczaiłem.

  • Puchacz 14.04.2020

    Grunt że wyszlifowana przez Sho, bo udami rdzę zrywał :)

  • Puchacz 14.04.2020

    Gdzie ja jestem?
    Zboczuchy i sadyści, a mnie Bogumił już wychował!
    Ale teraz ma fazę na mnie Akwa :)

  • Akwadar 14.04.2020

    przy mnie stracił resztki nadziei, trzym się, Waść!

  • Puchacz 14.04.2020

    Akwadar Hejo :)

  • Kocwiaczek 14.04.2020

    Padłam :) Końcówka rozwaliła system (i pewnie też niektóre wnętrzności) :D

  • Puchacz 14.04.2020

    Nie padaj Kocwiaczku. Jeszcze trochę musimy łyknąć w gardzioł.

  • Kocwiaczek 14.04.2020

    Puchacz drink up, me hearties, yo ho! :D

  • Puchacz 14.04.2020

    Mojaś Ty!
    Zapiszę cię do mojego klubu AA!

  • Akwadar 14.04.2020

    AA, daj spokój, Puchacz! Lepiej być slawnym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem! Kocwiczek, będziem się lansować!

  • Kocwiaczek 14.04.2020

    Akwadar to tak jak z tymi koszulkami "jestem gruby, bo mnie stać", przerobimy to tylko po swojemu :D

  • Johnny2x4 14.04.2020

    Też proszę o dołączenie do AA

  • Puchacz 14.04.2020

    Johnny, ale musisz się na wszywkę zdecydować i wtedy tylko po pół.

  • Puchacz 14.04.2020

    Kryguję się.
    Jak powiedziała kura, uciekając przed kogutem.
    - Zrobię jeszcze jedno kółko, żeby nie myślał, że ja kurwa!.

  • Kocwiaczek 14.04.2020

    "że jestem łatwa" ;p

  • Puchacz 14.04.2020

    Kocwiaczek Ależ Ty kulturalna niewiasta!
    Winko wytrawne itd...

  • Kocwiaczek 14.04.2020

    Puchacz ba, bo kobiety lubią czerwone, nie tylko usta, torebki, buty i paznokcie.

  • Puchacz 14.04.2020

    Dajże spokój.
    Nieważne co się pije. Ma sponiewierać rozkosznie!

  • Puchacz 14.04.2020

    Dobja, idu budować IV Rzeszę.
    Bawcie się dobrze. :)

  • IgaIga 14.04.2020

    Puchacz - wymiatasz :D

  • Grzegory 14.04.2020

    No i poszły konie po betonie hi, hi, hi

  • Dekaos Dondi 14.04.2020

    Puchaczu→Adyć napisałeś jak trza, bym do czytania nie zmuszał spozierania na stronie:))
    Zakończenie wzruszające. Miłujące bliźniego:))→Pozdrawiam:)→5

  • Anonim 14.04.2020

    Walcie się, piszę wiekopomne dzieło o patriotyzmie!
    Zabawne.

  • Angela 14.04.2020

    Ło matuchno w niebiesie, pojechałeś z tym tekstem : ))) Jest kosmiczny.

  • Puchacz 14.04.2020

    Trochę się nazbierało w czasie mojej pracy.
    No to zbiorczo dziękuję za uznanie i poświęcony czas.

  • Johnny2x4 14.04.2020

    Czujesz się dumny?

  • Puchacz 14.04.2020

    Tak bym się czuł, gdyby nie...

  • Johnny2x4 14.04.2020

    Kropeczki? Tak, wiem...

  • Johnny2x4 14.04.2020

    Znam ten ból, przyjacielu

  • Puchacz 14.04.2020

    Co mam w temacie do powiedzenia napisałem na pitoleniu.

  • TheRebelliousOne 15.04.2020

    No, no... widzę, że się załapałem :D I moja postać w tym nawet nie odbiega od prawdziwego mnie :P
    Pozdrawiam ciepło, Puchacki :)

  • Puchacz 15.04.2020

    Danke :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania