Real cierpliwie czeka
sen
czasami
nim
w nim
bywamy
ale
nie jesteśmy
snem
cisza
dobra cisza
jest jak
żyzna łąka
na której
wyrastają nie tylko
marzenia
obudzi
to co rodzi się
w myślach
jeśli ...
jeśli nie zabraknie …
odwagi
4.2026 andrew
sen
czasami
nim
w nim
bywamy
ale
nie jesteśmy
snem
cisza
dobra cisza
jest jak
żyzna łąka
na której
wyrastają nie tylko
marzenia
obudzi
to co rodzi się
w myślach
jeśli ...
jeśli nie zabraknie …
odwagi
4.2026 andrew
Komentarze (8)
Na tak👍👍👍
🌻
Kluczowe jest zakończenie wiersza,, jeśli nie zabraknie odwagi,, to z reguły przepustka do realizacji marzeń☺️pozdrawiam
🌻
Z kim zagra Real Madryt w lidze mistrzów?
cz e k a.
NO!
🌻
Odwagi nigdy za wiele i tak trzymać. Pozdrawiam.
🌻
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania