Real cierpliwie czeka

sen

czasami

nim

w nim

bywamy

ale

nie jesteśmy

snem

 

cisza

dobra cisza

jest jak

żyzna łąka

na której

wyrastają nie tylko

marzenia

 

obudzi

to co rodzi się

w myślach

 

jeśli ...

jeśli nie zabraknie …

odwagi

 

4.2026 andrew

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Sucre 3 miesiące temu

    Na tak👍👍👍

  • andrew24 3 miesiące temu

    🌻

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    Kluczowe jest zakończenie wiersza,, jeśli nie zabraknie odwagi,, to z reguły przepustka do realizacji marzeń☺️pozdrawiam

  • andrew24 3 miesiące temu

    🌻

  • Starszy Woźny 3 miesiące temu

    Z kim zagra Real Madryt w lidze mistrzów?
    cz e k a.
    NO!

  • andrew24 3 miesiące temu

    🌻

  • Sokrates 3 miesiące temu

    Odwagi nigdy za wiele i tak trzymać. Pozdrawiam.

  • andrew24 3 miesiące temu

    🌻

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania