. Autor: Niemampojecia96 Czytano 433 razy Data dodania: 08.12.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
Zaloguj się, aby ocenić5
Komentarze (10)
Freya08.12.2016
Może trochę; "jak psu z gardła" wyjęte, wyszarpnięte - ale twoje własne, intymnie osobiste.
Bez wyciągania "królika z kapelusza" i śmigają jak ten przysłowiowy szarak.
Dużo goryczy. Pozdro ;)
Komentarze (10)
Może trochę; "jak psu z gardła" wyjęte, wyszarpnięte - ale twoje własne, intymnie osobiste.
Bez wyciągania "królika z kapelusza" i śmigają jak ten przysłowiowy szarak.
Dużo goryczy. Pozdro ;)
dzienia xd hehs
Niemampojęcia, zrobiłaś sobie rentgen mózgu? Co wyszło??? :)
Nie wiem bez konsultacji z Tobą :c.
a tak serio, to: Naprawdę chorym nic się nie mówi, więc ukryli przede mną co wyszło.
Wyszedł pojedynczy Neuron i już nie wrócił
szkoda ;c
Dobry ten misz masz. Lubię taką burzę w głowie.
Dobry ten misz masz. Lubię taką burzę w głowie.
dziękuję. w sumie nie wiem, skąd wziął mi się taki pomysł, bo u mnie w główce raczej świeci słoneczko teraz :3
Kreatywne krzyki to dobre krzyki. 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania