.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Freya 08.12.2016

    Może trochę; "jak psu z gardła" wyjęte, wyszarpnięte - ale twoje własne, intymnie osobiste.
    Bez wyciągania "królika z kapelusza" i śmigają jak ten przysłowiowy szarak.
    Dużo goryczy. Pozdro ;)

  • Niemampojecia96 08.12.2016

    dzienia xd hehs

  • Neurotyk 08.12.2016

    Niemampojęcia, zrobiłaś sobie rentgen mózgu? Co wyszło??? :)

  • Niemampojecia96 08.12.2016

    Nie wiem bez konsultacji z Tobą :c.

    a tak serio, to: Naprawdę chorym nic się nie mówi, więc ukryli przede mną co wyszło.

  • Nuncjusz 08.12.2016

    Wyszedł pojedynczy Neuron i już nie wrócił

  • Niemampojecia96 08.12.2016

    szkoda ;c

  • Angela 08.12.2016

    Dobry ten misz masz. Lubię taką burzę w głowie.

  • Angela 08.12.2016

    Dobry ten misz masz. Lubię taką burzę w głowie.

  • Niemampojecia96 08.12.2016

    dziękuję. w sumie nie wiem, skąd wziął mi się taki pomysł, bo u mnie w główce raczej świeci słoneczko teraz :3

  • Pan Buczybór 08.12.2016

    Kreatywne krzyki to dobre krzyki. 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania