-------

--

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (42)

  • Anonim 27.06.2015

    Slugol XD
    Ta rodzinka jest tak pojebczana, że aż pojebczana XD Leci pięć ^^

  • xnobodyperfectx 27.06.2015

    Supi! ^u^ Leci pięć.

  • NataliaO 27.06.2015

    Dziekować Shiroi :)

  • Anonim 27.06.2015

    Ha jaki pomysł : D

  • NataliaO 27.06.2015

    Dzięki Aga :)

  • NataliaO 27.06.2015

    całkiem dobry Jared :)

  • Anonim 27.06.2015

    Przecież ja już z Jarekiem nie jestem :/

  • Anonim 27.06.2015

    Jaredem* przekręciłam nick XD

  • Anonim 27.06.2015

    Jakie juz? Nigdy z toba nie bylem

  • Anonim 27.06.2015

    I całe szczęście.

  • NataliaO 27.06.2015

    Ale ja tam nic nie pisałam o parze. Po prostu się przekomarzają :)

  • Anonim 27.06.2015

    Ja już nawet tego nie chcę z nim robić :/

  • NataliaO 27.06.2015

    Dobra. Ok.

  • Anonim 27.06.2015

    Vice versa

  • NataliaO 27.06.2015

    Ok. Zrozumiałam.

  • xnobodyperfectx 27.06.2015

    Ej no! Rodzinko nie rozsypuj się! :D Bo zegarkiem po głowach będę dawać!

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Za tego Slugola skazuję ciebie na pięć minut potępieniaXD Leci pięć, pomysł był wyśmienity.

  • NataliaO 27.06.2015

    Przyjmuje Potępienie :) Dziękować :)

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Okay, koniec potępienia.

  • Anonim 27.06.2015

    Rodzinka się nie rozpada XD Po prostu troszku się zmniejszyła ;)

  • NataliaO 27.06.2015

    Okay SlugoL :) Ale brakuje Mistrza, gdzie Vasto Lorde :)

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Mam nową ksywkę hura!

  • NataliaO 27.06.2015

    Ej tak jakoś mi się lepiej pisze. Sorry za przekręcenie :(

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Nie no spoko. Gorzej na mnie wołali.

  • Anonim 27.06.2015

    Wymyślę ci jakąś fajną, Sluga! XD

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Czekam cierpliwie.

  • Anonim 27.06.2015

    Sakal! S od sługa, aka - po japońsku czerwony, i l - legion! XD Może być? ^^

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Pewnie: )

  • NataliaO 27.06.2015

    Poprawię zaraz :)

  • Anonim 27.06.2015

    No to masz fajną ksywkę! XD

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Dziękuję bardzo: )

  • KarolaKorman 27.06.2015

    Doborowa rodzinka :) Oczywiście 5 za humor i pomysł :)

  • NataliaO 27.06.2015

    Dzięki Karolcia :*

  • Vasto Lorde 27.06.2015

    Witaj w rodzinie :D 5

  • NataliaO 27.06.2015

    Dzięki za przyjęcie Vasto :*

  • Vasto Lorde 27.06.2015

    A psze bardzo ^^ Zgodzisz sie abym dodal opowiadanie nawiazujace do tego? ^^

  • NataliaO 27.06.2015

    Oczywiście Vasto :)

  • NataliaO 27.06.2015

    TAK

  • Vasto Lorde 27.06.2015

    To biorę się za prace i postaram się jeszcze dziś wrzucić ^^

  • NataliaO 27.06.2015

    ok :)

  • Angela 28.06.2015

    Nie powiem, pomysłowo. Tylko koziołka mi szkoda : ) 5

  • NataliaO 28.06.2015

    No mi też ale wolałam koziołka uśmiercić niż kotka. Dzięki :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania