--
-------Autor: NataliaOCzytano 517 razyData dodania: 27.06.2015
Średnia ocena: 4.2 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić38
Slugol XD Ta rodzinka jest tak pojebczana, że aż pojebczana XD Leci pięć ^^
Supi! ^u^ Leci pięć.
Dziekować Shiroi :)
Ha jaki pomysł : D
Dzięki Aga :)
całkiem dobry Jared :)
Przecież ja już z Jarekiem nie jestem :/
Jaredem* przekręciłam nick XD
Jakie juz? Nigdy z toba nie bylem
I całe szczęście.
Ale ja tam nic nie pisałam o parze. Po prostu się przekomarzają :)
Ja już nawet tego nie chcę z nim robić :/
Dobra. Ok.
Vice versa
Ok. Zrozumiałam.
Ej no! Rodzinko nie rozsypuj się! :D Bo zegarkiem po głowach będę dawać!
Za tego Slugola skazuję ciebie na pięć minut potępieniaXD Leci pięć, pomysł był wyśmienity.
Przyjmuje Potępienie :) Dziękować :)
Okay, koniec potępienia.
Rodzinka się nie rozpada XD Po prostu troszku się zmniejszyła ;)
Okay SlugoL :) Ale brakuje Mistrza, gdzie Vasto Lorde :)
Mam nową ksywkę hura!
Ej tak jakoś mi się lepiej pisze. Sorry za przekręcenie :(
Nie no spoko. Gorzej na mnie wołali.
Wymyślę ci jakąś fajną, Sluga! XD
Czekam cierpliwie.
Sakal! S od sługa, aka - po japońsku czerwony, i l - legion! XD Może być? ^^
Pewnie: )
Poprawię zaraz :)
No to masz fajną ksywkę! XD
Dziękuję bardzo: )
Doborowa rodzinka :) Oczywiście 5 za humor i pomysł :)
Dzięki Karolcia :*
Witaj w rodzinie :D 5
Dzięki za przyjęcie Vasto :*
A psze bardzo ^^ Zgodzisz sie abym dodal opowiadanie nawiazujace do tego? ^^
Oczywiście Vasto :)
TAK
To biorę się za prace i postaram się jeszcze dziś wrzucić ^^
ok :)
Nie powiem, pomysłowo. Tylko koziołka mi szkoda : ) 5
No mi też ale wolałam koziołka uśmiercić niż kotka. Dzięki :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (42)
Slugol XD
Ta rodzinka jest tak pojebczana, że aż pojebczana XD Leci pięć ^^
Supi! ^u^ Leci pięć.
Dziekować Shiroi :)
Ha jaki pomysł : D
Dzięki Aga :)
całkiem dobry Jared :)
Przecież ja już z Jarekiem nie jestem :/
Jaredem* przekręciłam nick XD
Jakie juz? Nigdy z toba nie bylem
I całe szczęście.
Ale ja tam nic nie pisałam o parze. Po prostu się przekomarzają :)
Ja już nawet tego nie chcę z nim robić :/
Dobra. Ok.
Vice versa
Ok. Zrozumiałam.
Ej no! Rodzinko nie rozsypuj się! :D Bo zegarkiem po głowach będę dawać!
Za tego Slugola skazuję ciebie na pięć minut potępieniaXD Leci pięć, pomysł był wyśmienity.
Przyjmuje Potępienie :) Dziękować :)
Okay, koniec potępienia.
Rodzinka się nie rozpada XD Po prostu troszku się zmniejszyła ;)
Okay SlugoL :) Ale brakuje Mistrza, gdzie Vasto Lorde :)
Mam nową ksywkę hura!
Ej tak jakoś mi się lepiej pisze. Sorry za przekręcenie :(
Nie no spoko. Gorzej na mnie wołali.
Wymyślę ci jakąś fajną, Sluga! XD
Czekam cierpliwie.
Sakal! S od sługa, aka - po japońsku czerwony, i l - legion! XD Może być? ^^
Pewnie: )
Poprawię zaraz :)
No to masz fajną ksywkę! XD
Dziękuję bardzo: )
Doborowa rodzinka :) Oczywiście 5 za humor i pomysł :)
Dzięki Karolcia :*
Witaj w rodzinie :D 5
Dzięki za przyjęcie Vasto :*
A psze bardzo ^^ Zgodzisz sie abym dodal opowiadanie nawiazujace do tego? ^^
Oczywiście Vasto :)
TAK
To biorę się za prace i postaram się jeszcze dziś wrzucić ^^
ok :)
Nie powiem, pomysłowo. Tylko koziołka mi szkoda : ) 5
No mi też ale wolałam koziołka uśmiercić niż kotka. Dzięki :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania