Rozgaraka
pochichoczmy. opowiem historię biednego weneryka,
który za opłatą udostępnia krasnoludkom
pokryte szankrami ciało,
robi za żywą ścianę wspinaczkową.
postarajmy się nie pamiętać o grozach typu
instynkt samozachowawczy, co sprawia, że
nieraz czuję się jak zamknięte w klatce zwierzątko
albo jak człowiek, w którego podczas sumy wlazł
demon, kazał wyciągnąć z kieszeni noszoną od
czasów harcerstwa finkę, wbiec na ołtarz
i przyłożyć ją do szyi odprawiającego
nabożeństwo księdza, po czym opuścił
ciało opętanego (i co teraz? ocykasz się,
biedaku, w samym środku szamba-tornada,
nie chciałeś, nie ty zrobiłeś, nie wiesz, co jest
grane, a tu nagle rzucają się na ciebie
jakieś chłopy, obezwładniają).
że bywa się rozkraczonym jak przejechana żaba,
próbując złapać, spoić rozjeżdżające się wymiary.
oj tam, jest dobrze. wiesz, przyśniło mi się
słowo "wypoliczkowany".
i nozdrza pełne krakersów. nie wiem, czyje.
pośmiejmy się z tego.
Komentarze (13)
Wiem dobrze co masz na myśli, także miałem kontakty z finką, ale jeszcze nigdy w kościele 😉
Konrad przepraszam ale my to znaczy ja, nie mamy teraz czasu czytać wierszy bo my to znaczy ja walczymy o przestrzeń. Kurcze tylko proszę nie przeklinaj ale wiersz dobry. Ja tylko okiem rzuciłam wiesz, walka w dzień i noc bez przerwy ja obiad. Padam na pysk. Pozdrawiam
Na obiad. Ale zupkę zjadłam.
dużo słów, mało treści?
Na twoim miejscu trochę bym to rozbudował, o ruchanie internetowych pijaczek i wieszanie ich zdjęć na ścianach z rozpaczy rozstania, Szczanie do łóżka podczas depresyjnych ciągów rozpaczy. Przecież wszyscy jesteśmy ludźmi jak twoja swingara xD
Nie rozumiem, czemu mnie tak, żałosny ludku nie lubisz albo nie kojarzę, z kim mnie mylisz, trollu, ale dosłownie rzygać mi się chce czytając twoje żałosne wypociny, próby zdyskredytowania mnie.
Florian Konrad Nie rozumiem o czym piszesz kolego, pamiętaj o baroku w wypowiedziach xD
Florian Konrad a kim ty jesteś, że miałbym ciebie dyskredytować? Masz trochę wybujałem mniemanie o sobie....
Baroku? Mogę ci art-decnąć w ryj, że aż ci pozytywizm się kichami wyleje.
Florian Konrad ty mnie możesz w hau hau pocałować xD
(odsyłam do awatara)
Florian Konrad To Łukaszenko, ma ambicję rozwalić ten portal, ma wiele nicków i najwyraźniej nienawidzi ludzi piszących.
Lotos mnie bardzo kocha, jest za każdym razem zazdrosny jak podrywa mnie inny facet xD
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania