.......

....

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Modlitwa bardziej...

  • Monia 06.08.2017

    Trafne spostrzeżenie ;)

  • Rick Grimes 06.08.2017

    w pierwszym zdaniu po "Boże" przecinek.
    "A gdy zbłądzę na błędach się uczyła." - "A gdy zbłądzę, na błędach się uczyła."
    "By uczucie miłość nie było tak skomplikowane." - powinno być chyba "miłości"?
    to tyle z błędów, nie piszę tego, żeby ci dowalić,broń Boże, ale żeby skorygować te błędy.
    co do treści, rzeczywiście wygląda to raczej na modlitwę, sugeruje to już sam początek. "Boże proszę cię." i wlasnie "Moditwa" bardziej by mi tu pasowała jako tytuł niźli "Rozważania'. ale to twój tekst i możesz zrobić z nim co chcesz.

  • Rick Grimes 06.08.2017

    widzę, że już zmieniony tytuł, więc nieważne :')

  • Canulas 06.08.2017

    Zgadzam się z: "uczucie miłość" na miłości. Poza tym, spoko

  • Angela 06.08.2017

    Prosty i nie skomplikowany ale taka powinna być modlitwa : ) 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania