w pierwszym zdaniu po "Boże" przecinek.
"A gdy zbłądzę na błędach się uczyła." - "A gdy zbłądzę, na błędach się uczyła."
"By uczucie miłość nie było tak skomplikowane." - powinno być chyba "miłości"?
to tyle z błędów, nie piszę tego, żeby ci dowalić,broń Boże, ale żeby skorygować te błędy.
co do treści, rzeczywiście wygląda to raczej na modlitwę, sugeruje to już sam początek. "Boże proszę cię." i wlasnie "Moditwa" bardziej by mi tu pasowała jako tytuł niźli "Rozważania'. ale to twój tekst i możesz zrobić z nim co chcesz.
Komentarze (6)
Modlitwa bardziej...
Trafne spostrzeżenie ;)
w pierwszym zdaniu po "Boże" przecinek.
"A gdy zbłądzę na błędach się uczyła." - "A gdy zbłądzę, na błędach się uczyła."
"By uczucie miłość nie było tak skomplikowane." - powinno być chyba "miłości"?
to tyle z błędów, nie piszę tego, żeby ci dowalić,broń Boże, ale żeby skorygować te błędy.
co do treści, rzeczywiście wygląda to raczej na modlitwę, sugeruje to już sam początek. "Boże proszę cię." i wlasnie "Moditwa" bardziej by mi tu pasowała jako tytuł niźli "Rozważania'. ale to twój tekst i możesz zrobić z nim co chcesz.
widzę, że już zmieniony tytuł, więc nieważne :')
Zgadzam się z: "uczucie miłość" na miłości. Poza tym, spoko
Prosty i nie skomplikowany ale taka powinna być modlitwa : ) 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania