Poprzednie części: rstyl /67/ - Wódka kurwica - Margerita O!🤠
rstyl/67/- Którzy tam zostali - anonim O!🤠⛺️
🤠w tematach: góralu czy ci nie żal, góry⛺️
Zmierzchało, gdy wracali zmęczeni.
W aurze Reisefieber z bagażem wspólnych chwil,
niezapomnianych rozmów, uścisków, ciepłych słów.
Pchał ich wiatr, goniła noc.
Bo życie trzeba rozchodzić, krok po kroku,
byleby nie stać w miejscu. Nie oglądać gwiazd
przez uchylone okno. Im wyżej tym bliżej.
Tylko na wyciągnięcie ręki.
Komentarze (3)
Zmęczeni, ale chyba szczęśliwi O!
Ano trzeba to życie tu⛺️jak komu lub nie⛺️↔Adela?
Niektórzy zostali, bo chcieli pozostać. Aria San
Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania