rstyl/67/- Lepszeje - anonim O!🌸🍒🌞🌄⛺️🦩🤠⛺️
🤠w tematach: lumpy w kwiatach, piknik pod wiszącą zakałą, letnie zauroczenie, góralu czy ci nie żal, góry, bocian w kapuście🌄
Lepsze czereśnie z kradzieży, niż wiązanka z grabieży
🍒
Lepsze letnie zauroczenie, niż zimowe biadolenie
👩❤️👨
Lepszy piknik pod wiszącą zakałą, niż dysputa z melepetą
stetryczałą
🧟
Lepszy wyjazd w góry, niż przyjaciel ponury
⛷️
Lepsze lumpy w kwiatach, niż żule w piernatach
🌺
Lepszy bocian w kapuście, niż kabotyn na odpuście
🦩
Lepszy kaszub żartujący, niż góral żałujący
😁
Komentarze (4)
Podobnie jak lepieje O!
Całkiem lepsze te lepszeje. Najbardziej 1↔Stawiałbym na Szpilkę, aczkolwiek gdzieś utknęła🌄
Gdzieś się wbiła i ukłuła na "miłość boską" O!
Drugie i ostatnie polepszają bytowanie. Adela
Pozdr
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania