.

[usunięte]

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • KarolaKorman 23.06.2017

    Może lepiej zamiast zmniejszać kalorie należałoby więcej ćwiczyć?

  • Drżączka 23.06.2017

    Ćwiczę, a wzrostu mam 167.

  • Nuncjusz 23.06.2017

    czyli waga prawidłowa, weź nie wydziwiaj

  • Okropny 23.06.2017

    Drżączka, jeśli to o Tobie, to bierz pod uwagę efekt jo-jo i to, że masa ciała zależy od różnych czynników. Samym ograniczeniem kalorii nic nie wskórasz. To już lepiej kop doły i je zasypuj, pchaj taczki, dźwigaj, biegaj, zamiast liczyć kalorie

  • Nuncjusz 23.06.2017

    ale czy ona ma nadwagę? Moim zdaniem nie. Ja kiedyś też tak schudłem, że uzyskałem wagę tzw prawidłową. Jak wpisałem ją w neta, to net mi powiedział, bardzo dobrze cieciu, tak trzymaj! Tyle że, ja wtedy miałem wrzoda na żołądku, co zjadłem to wyrzygałem. W końcu o mało nie zdechłem z tego, ale mnie naprawili. Jak wróciłem do domu, ze szpitala, siostra dostawała spazmów, żem za chudy, no więc zacząłem wpierdalać, ale nie grubłem w oczach, więc siora dalej lamenty. Mówie do niej, kurwa, siora, nie da się tak od razu przytyć, ja pierdolę, daj mi trochę czasu. No i w końcu nabrałem masy - 20 kg nadwagi czyli wszystko w normie :)

  • Karawan 23.06.2017

    Ćwiczę, a wzrostu mam 167. - czyli waga prawidłowa albo za niska. Czy wiesz jaki jest szczyt hałasu? To stosunek dwu szkieletów na blaszanym dachu! A może wiesz co to za stworzenie "seksglizda"? To takie długie chude, którego życie sprowadziło się do ubikacji i wagi.
    Chcesz być kochana? Ale czy można kochać coś czego nie można pogłaskać z obawy, że skaleczy się dłoń o wystające kości? Kobieta powinna być przytulna, ciepła... czy kształt kanciasty może być przytulny? Pomyśl o tym nim zaczniesz kolejna fazę autodestrukcji.

  • Drżączka 23.06.2017

    Kobieta powinna podobać się sobie.

  • Nuncjusz 23.06.2017

    i umrzeć - wtedy jest idealnie

  • Drżączka 23.06.2017

    Czyli również sugerujesz, że "prawdziwa" kobieta, to ta, obrastająca w tłuszcz?

  • Nuncjusz 23.06.2017

    Drżączka no a nie? Cycki to przede wszystkim tłuszcz, a to cycki rządzą światem! :)

  • Drżączka 23.06.2017

    W takim razie cycki są obrzydliwe.

  • Okropny 23.06.2017

    Mi chodziło o to, że jak już bardzo chcesz i musisz, z dowolnego powodu, yo, to rób to z głową

  • Pan Buczybór 23.06.2017

    Ja ważę prawie 80 i żyję. Ciało to nie wszystko, kobitko. Liczy się to co ma się w środku.

  • Drżączka 24.06.2017

    Ale w ciele sie poruszasz cale zycie. Jesli ktos chce miec nadwage czy byc otylym, nic z tym nie robic i mowic, ze liczy sie srodek, to powodzenia.

  • Pasja 23.06.2017

    Kochanego ciała nigdy za dużo. Nie katuj się tak, bo nie warto. Zdrowie najważniejsze. Pozdrawiam

  • Drżączka 24.06.2017

    "Kochanego ciała nigdy za dużo." - pierdolenie.

  • Ritha 26.06.2017

    Ja mam 165 cm i 56 kg, kilkoma dodatkowymi kg w cyckach bym nie pogardziła ;) Jedz serki wiejskie na noc, nie mają węglowodanów, a są są syte, i pij dużo wody, zwłaszcza rano. Nie głodź się i nie wymiotuj, bo zniszczysz sobie zdrowie, cerę, włosy, paznokcie...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania