Jestem anonimkiem, co dał 5 :p Lubię taki potok słów, które kotłują się ni w 5 ni w 9, ale wszystko wokół jednego tematu, a nigdze tak nie śmierdzi jak w rybnym.
Wiesz w tej rzece to była Sodoma i Gomora, wszyscy na kupie spółkowali dopóty, dopóki NFZ nie wycofał pigułki antykoncepcyjnej. I wtedy powstała zupa rybna prosto z rzeki. Biedronki też były. Pozdrawiam 5
Trochę dziwny tekst, ale OK. Pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej - że tak sobie pozwolę strawestować treść pewnej piosenki.
Uwaga: Rumuni to nacja, taka sama jak Polacy i pisze się ich od wielkiej litery.
Komentarze (14)
Ta... Niewiele zrozumiałam, odniesienia nie znalazłam, choć się starałam... Więc dam 3+ czyli 4, za wprowadzenie mnie w stan konsternacji.
Pozdrawiam.
Spokojnie. Ja też niewiele zrozumiałem, choć czytałem z pięć razy.
Pan Buczybór to ulżyło mi, uff... ;)
Jestem anonimkiem, co dał 5 :p Lubię taki potok słów, które kotłują się ni w 5 ni w 9, ale wszystko wokół jednego tematu, a nigdze tak nie śmierdzi jak w rybnym.
W rybnym nie byłem. Ryby kupuje w biedronce.
Wiesz w tej rzece to była Sodoma i Gomora, wszyscy na kupie spółkowali dopóty, dopóki NFZ nie wycofał pigułki antykoncepcyjnej. I wtedy powstała zupa rybna prosto z rzeki. Biedronki też były. Pozdrawiam 5
Ciekawa interpretacja. Zapamiętam ją
Rybny misz-masz :)
Ryba też Zbawiciel :)) Bardzo Pozdro, Panie Bucz :))
Trochę dziwny tekst, ale OK. Pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej - że tak sobie pozwolę strawestować treść pewnej piosenki.
Uwaga: Rumuni to nacja, taka sama jak Polacy i pisze się ich od wielkiej litery.
A wiem, jednak w tym tekście to zabieg celowy.
No, chyba że tak :-)
Bo dobra ryba nie jest zła. 5
Ciekawy tekst. Udana gra słów. Wprowadzała mnie momentalnie w obłęd. Dobra robota.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania