Poprzednie części: Sama do siebie
Sama w tłumie.
Sama w tłumie
Nie pierwszy raz
Zagubiona i bez szans
Iść przed siebie ciężko jest,
Kiedy każdy mówi, że
To, co mam jest zlepkiem chwil
Pustych jak serce, które śpi
W ukryciu, lecz tylko ono daje mi
Siłę, by przeżyć przyszłe dni,
Ale skoro wciąż tutaj jestem
I oddycham tym powietrzem
Oznacza, że...
Świat nie jest taki zły
To tylko my
Gardzimy tym, co on nam daje,
Bo jest tak doskonale
W samotności żyć.
Więc jeśli kiedyś
Niebo się od de mnie odwróci
Pójdę tam, gdzie poniesie, wiatr
Sama jak chciał każdy z was.
Komentarze (5)
Dzięki za anonimowe 5 :)
pięć
Dzięki
Taka samotność jest najgorsza, ale czasem na własne życzenie. Jesteśmy dziwakami i nie potrafimy do współżyć z ludźmi lub oni nie potrafią nas zrozumieć. Pozdrawiam 5
Dzięki za wytrwałość.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania