Brak tytułu

Serdecznie dziękuję!

Średnia ocena: 2.8  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (35)

  • Pomidor 20.02.2022

    Jakby nie patrzeć sporo inspiracji pod ewentualne, przyszłe tytuły opowiadań :)

  • Angela 20.02.2022

    Ja się tak tylko nienachalnie zapytam: co to jest, bo z całą pewnością nie tekst literacki?

  • SwanSong 20.02.2022

    To jest Narcyzm przez duże N.

  • Angela 20.02.2022

    SwanSong no tak to mniej więcej wygląda. Troszkę irytujące.

  • To jest, Angi, rywalizacja z Karolą.

  • Anonim 20.02.2022

    Angela, prowokacja artystyczna.

  • Angela 20.02.2022

    błękitnypłomień tylko znacznie bardziej gadatliwa. Te jego elaboraty...

  • Angela 20.02.2022

    yanko wojownik 1125 nie wiem tego. Opowi różnych przyciąga : )

  • Angela Jeszcze przy tekstach to pół bidy, gorzej jak Ci walnie komenta na pół strony, chociaż o nic nie pytasz... :)

  • Anonim 20.02.2022

    błękitnypłomień, Takie jest opowi, po roku uznasz to za okresową normę.

  • Angela 20.02.2022

    błękitnypłomień właśnie o te komentarze mi chodziło. Chyba jeszcze czegoś takiego tu
    niemieliśmy,

  • Anonim 20.02.2022

    Angela, jeśli idzie o długość, to Bogumił potrafił... Z tych Jasnej stronie mocy potrafił Nachszon.

  • Anonim 20.02.2022

    *po

  • Angela Prekursor, rzec by można.

  • yanko wojownik 1125 Tuszysz, że tak długo wyczymię?

  • Anonim 20.02.2022

    błękitnypłomień, A spróbuj stąd wyjść... Krążą mity o rzekomych, którym się udało, niby Alienator wyszedł - niby, ale jak wyszedł, jak jest?

  • Angela 20.02.2022

    yanko wojownik 1125 Bogusia pominę milczeniem, zaś w komentarzach Nachszona było
    to Coś, czego tutaj brakuje. Ale to tylko moja subiektywna opinia.

  • Angela 20.02.2022

    błękitnypłomień dasz radę, ja już siedem latek tu siedzę. Korzenie zapuściłam, tylko
    czekać jak zakwitnę XD

  • Anonim 20.02.2022

    Angela, Ja skupiłem się na długości wywodów, nie na ich treści, Nachszon pisał, prawie że opka w komentarzach.

  • Angela 20.02.2022

    yanko wojownik 1125 No pisał, ale ciekawsze były.
    Dobra, trza się zwijać z pod tekstu, bo jeszcze autora wywołamy i co wtedy? : )))

  • Anonim 20.02.2022

    Angela, Czasem ciekawsze od tekstu, pod którym pisał. Nachrzon ma pieruńsko lekkie pióro i na pewno czasem lubi się zabawić, więc - kto wie?

  • I co tu z Wami począć...

  • Jared 20.02.2022

    Cortazarowska wręcz prowokacja, drogi Bruno! Tak trzymaj!

  • Angela 20.02.2022

    Jared, ja Cię proszę, przestań drapać go za uszkiem.

  • Jared 20.02.2022

    Angela och! XD

  • Angela 20.02.2022

    Jared śmiej się, zarazo przebrzydła XD Albo se go drap, tylko w miejscu bardziej ustronnym.
    Już wiem!!! Idźcie za meblościankę XD

  • Angela 20.02.2022

    Dobra, idę. Jakby co, nigdy mnie tu nie było.

  • Jared 20.02.2022

    Angela, wielka sztuka nie znajduje poklasku jak zwykle! XD W sumie muszę Panu Pisarzowi zaproponować również stronę https://t3kstura.eu/ - tam jeszcze nie znają jego wielkości :3

  • pansowa 20.02.2022

    Ociera się o prowokację.

  • Jared 20.02.2022

    wyjątkowo zabrakło nawet milusińskich z jedynkami, bo nie ma wyklętych ani Piłsudskiego :D

  • pansowa 20.02.2022

    Jared :)))

  • Iza Luis 20.02.2022

    Oryginalny osobnik, przynajmniej nie zostanie posądzony o bycie czyimś klonem.

  • Cierpliwości :)

  • Eytu 20.02.2022

    Łukaszu Jasiński - Robią sobie z Ciebie pośmiewisko. Największe Jared, bo to jest taki zgrywus, jak oglądałeś smerfy to wiesz o kogo chodzi. Piszesz rzeczy bardzo trudne i obrazoburcze. Tutaj chyba jest spis biblioteczny i Pani Befana opisałaby to bardziej profesjonalnie. Chyba trochę jesteś jak Kordian i Konrad w jednej osobie.

  • Akwadar 20.02.2022

    Łoł :))

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania