Angela, wielka sztuka nie znajduje poklasku jak zwykle! XD W sumie muszę Panu Pisarzowi zaproponować również stronę https://t3kstura.eu/ - tam jeszcze nie znają jego wielkości :3
Łukaszu Jasiński - Robią sobie z Ciebie pośmiewisko. Największe Jared, bo to jest taki zgrywus, jak oglądałeś smerfy to wiesz o kogo chodzi. Piszesz rzeczy bardzo trudne i obrazoburcze. Tutaj chyba jest spis biblioteczny i Pani Befana opisałaby to bardziej profesjonalnie. Chyba trochę jesteś jak Kordian i Konrad w jednej osobie.
Komentarze (35)
Jakby nie patrzeć sporo inspiracji pod ewentualne, przyszłe tytuły opowiadań :)
Ja się tak tylko nienachalnie zapytam: co to jest, bo z całą pewnością nie tekst literacki?
To jest Narcyzm przez duże N.
SwanSong no tak to mniej więcej wygląda. Troszkę irytujące.
To jest, Angi, rywalizacja z Karolą.
Angela, prowokacja artystyczna.
błękitnypłomień tylko znacznie bardziej gadatliwa. Te jego elaboraty...
yanko wojownik 1125 nie wiem tego. Opowi różnych przyciąga : )
Angela Jeszcze przy tekstach to pół bidy, gorzej jak Ci walnie komenta na pół strony, chociaż o nic nie pytasz... :)
błękitnypłomień, Takie jest opowi, po roku uznasz to za okresową normę.
błękitnypłomień właśnie o te komentarze mi chodziło. Chyba jeszcze czegoś takiego tu
niemieliśmy,
Angela, jeśli idzie o długość, to Bogumił potrafił... Z tych Jasnej stronie mocy potrafił Nachszon.
*po
Angela Prekursor, rzec by można.
yanko wojownik 1125 Tuszysz, że tak długo wyczymię?
błękitnypłomień, A spróbuj stąd wyjść... Krążą mity o rzekomych, którym się udało, niby Alienator wyszedł - niby, ale jak wyszedł, jak jest?
yanko wojownik 1125 Bogusia pominę milczeniem, zaś w komentarzach Nachszona było
to Coś, czego tutaj brakuje. Ale to tylko moja subiektywna opinia.
błękitnypłomień dasz radę, ja już siedem latek tu siedzę. Korzenie zapuściłam, tylko
czekać jak zakwitnę XD
Angela, Ja skupiłem się na długości wywodów, nie na ich treści, Nachszon pisał, prawie że opka w komentarzach.
yanko wojownik 1125 No pisał, ale ciekawsze były.
Dobra, trza się zwijać z pod tekstu, bo jeszcze autora wywołamy i co wtedy? : )))
Angela, Czasem ciekawsze od tekstu, pod którym pisał. Nachrzon ma pieruńsko lekkie pióro i na pewno czasem lubi się zabawić, więc - kto wie?
I co tu z Wami począć...
Cortazarowska wręcz prowokacja, drogi Bruno! Tak trzymaj!
Jared, ja Cię proszę, przestań drapać go za uszkiem.
Angela och! XD
Jared śmiej się, zarazo przebrzydła XD Albo se go drap, tylko w miejscu bardziej ustronnym.
Już wiem!!! Idźcie za meblościankę XD
Dobra, idę. Jakby co, nigdy mnie tu nie było.
Angela, wielka sztuka nie znajduje poklasku jak zwykle! XD W sumie muszę Panu Pisarzowi zaproponować również stronę https://t3kstura.eu/ - tam jeszcze nie znają jego wielkości :3
Ociera się o prowokację.
wyjątkowo zabrakło nawet milusińskich z jedynkami, bo nie ma wyklętych ani Piłsudskiego :D
Jared :)))
Oryginalny osobnik, przynajmniej nie zostanie posądzony o bycie czyimś klonem.
Cierpliwości :)
Łukaszu Jasiński - Robią sobie z Ciebie pośmiewisko. Największe Jared, bo to jest taki zgrywus, jak oglądałeś smerfy to wiesz o kogo chodzi. Piszesz rzeczy bardzo trudne i obrazoburcze. Tutaj chyba jest spis biblioteczny i Pani Befana opisałaby to bardziej profesjonalnie. Chyba trochę jesteś jak Kordian i Konrad w jednej osobie.
Łoł :))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania