Jared, to miło mi :) Wiersza nie oceniam, bo mi raczej oceniam wiersze klasyczne, a Twoja stylistyka nie będzie oceniona przez osoby kompetentniejsze ode mnie :)
Neuro, Tyś bardzo kompetentny w kwestii rymów, podpatrywałem sobie "Leniwie" i "Gdy włosy ogarnę", które są bardzo dobre pod kątem rymów-gry fonetycznej, dopiero ogarniam te systemy zabawy słowem D: Poezja jest dziwna :l Dobranoc :3
Wszystko ładnie, pięknie, tylko dlaczego mam nieodparte wrażenie, że szanowny Jared chce mnie zamordować poduszką? Nie żebym miała coś przeciwko, tak ogólnie, ale żeby poduszką? No trudno, przeżyję jakoś, w końcu jestem nieśmiertelna. ;)
Z poezją to ja się nie zawsze przyjaźnię i rozumiem, ale Twoja poezja to co innego, bo przemawia do mnie całokształt - i forma, i treść, i sens, i emocje, i ta oczywistość nieoczywista ukryta całkiem na widoku.
Więcej tych wierszy pisz, bo lubię je czytać i zrobiłeś mi tym dzień dobry raz jeszcze. :3
I za dedykację dziękuję - jakby nie patrzeć, pasuje to do mnie, zakończenie zwłaszcza, bardzo. ;)
Komentarze (16)
Ach, Jareda wzięło na wiersze *-* I to na dobre wiersze :3
Dzięki, Elluś :3
Jak słodkooooo :)
Wiem, wredny jestem :)
Jesteś umiarkowanie wredny z minusem, ale jak chcesz to potrafisz XD
Jared, to miło mi :) Wiersza nie oceniam, bo mi raczej oceniam wiersze klasyczne, a Twoja stylistyka nie będzie oceniona przez osoby kompetentniejsze ode mnie :)
*niech będzie oceniona
Neuro, Tyś bardzo kompetentny w kwestii rymów, podpatrywałem sobie "Leniwie" i "Gdy włosy ogarnę", które są bardzo dobre pod kątem rymów-gry fonetycznej, dopiero ogarniam te systemy zabawy słowem D: Poezja jest dziwna :l Dobranoc :3
Jared, dziwny jest ten świat :) Branoc.
Skontaktuję się niebawem w związku z portalem.
Podbijemy trochę świat sami, my, Opowijczycy :)
Wszystko ładnie, pięknie, tylko dlaczego mam nieodparte wrażenie, że szanowny Jared chce mnie zamordować poduszką? Nie żebym miała coś przeciwko, tak ogólnie, ale żeby poduszką? No trudno, przeżyję jakoś, w końcu jestem nieśmiertelna. ;)
Z poezją to ja się nie zawsze przyjaźnię i rozumiem, ale Twoja poezja to co innego, bo przemawia do mnie całokształt - i forma, i treść, i sens, i emocje, i ta oczywistość nieoczywista ukryta całkiem na widoku.
Więcej tych wierszy pisz, bo lubię je czytać i zrobiłeś mi tym dzień dobry raz jeszcze. :3
I za dedykację dziękuję - jakby nie patrzeć, pasuje to do mnie, zakończenie zwłaszcza, bardzo. ;)
Zamordować ja? :P Gdzie tam xD I jeszcze poduszką, jak jakiś szpieg z angielskiego filmu? :P Ale cieszę się, że się spodobało :3 Bardzo się cieszę :3
Wzięło Cię na wiersze. Bardzo mnie to cieszy piszesz pięknie i płynnie się to czyta; ładnie ubierasz słowa 5:)
Dzięki, dzięki :P
Dobrze się czytało, bardzo mi się podobał ten wiersz : ) 5
atrament rozlany
czerwony
morderca w muszce
niewzruszony
stoi
-- Zapamiętam ten dobry fragment. 4
Ups. Musiałem ominąć. Wiersz napisany poprawnie i dobrze. 5
Tu również dziękuję :3
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania