Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

SIOSTRA [drabble]

W pomieszczeniu było chłodno. Przykuta do kozetki kobieta była naga i piękna.

- Wszystko jest kwestią czasu - powiedział mężczyzna, gładząc ją po włosach. - Teraz nie chcesz mi się oddać, lecz wkrótce będziesz często i z własnej woli... Siostro. -

- Nigdy ci się nie oddam, zboczeńcu pierdolony, słyszysz? Nigdy! Nienawidzę cię!

- Zobaczymy.

Po dwóch tygodniach zaobserwował znaczącą poprawę w jej nastawieniu. Po czterech - całkowitą zmianę. Na wszelki wypadek odczekał jeszcze dwa. Teraz oddawała mu się chętnie, często i wszędzie, gdzie tylko sobie zażyczył.

- Wszystko jest kwestią czasu - zwykł mawiać, gdy na kolanach wyznawała mu miłość. Niesamowite, czego można dokonać hipnozą, sugestią i elektrowstrząsami.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Szudracz 01.05.2018

    Zniewolenie, przypomina syndrom Sztokholmski. Tylko te elektrowstrząsy... :)

  • Okropny 01.05.2018

    Trochę szedłem w stronę mind-control ;)
    Dzięki za wizytę, Szu-szu :)

  • ausek 01.05.2018

    Grunt to odpowiednia argumentacja... ;)

  • Okropny 01.05.2018

    Ausek u mnie! Okurde! :)

  • ausek 01.05.2018

    Okropny, jak mi czas pozwala, to zawsze zaglądam do opowijskich staruszków - sporadycznie komentuję ;)

  • Adam T 01.05.2018

    W tę stronę poszedłeś, ciekawe. U mnie jest to raczej naturalne, ale to się z czasem też wyjaśni. Natomiast hipnoza, mind-control, jak najbardziej. Bardzo ciekawa tematyka. Nie wiem, czy czytałeś
    moje Grzęzawisko, kiedy jeszcze było na Opowi.
    Pozdrawiam ;)

  • Okropny 01.05.2018

    Nie pamiętam, a jak nie pamiętam, to chętnie odświeżę :) czekam, aż się wyjaśni ta naturalność!

  • Adam T 01.05.2018

    Pisząc "naturalne", miałem na myśli, że relacje między rodzeństwem nie były wymuszane, jak jest u Ciebie, ich geneza ma zupełnie inne podłoże, chociaż element dominacji nie będzie bez znaczenia.
    Grzęzawisko przechodzi teraz metamorfozę, w tej postaci nie nadaje się do czytania.

  • Okropny 01.05.2018

    Adam T, a czy u mnie są nienaturalne?... Wymuszone?... Najwyżej na samym początku, no, doobra.

  • Canulas 01.05.2018

    Nooo, zacne, zacne, tylko po co ten myślnik po słowie "Siostro" - Przypadek?

  • Okropny 01.05.2018

    Przypadek. Zmienię potem.

  • Justyska 01.05.2018

    Ostre metody, no ale ponoć cel uświęca środki. Podobało mi się.
    Pozdrawiam

  • Okropny 01.05.2018

    Cieszę się :) pozdrox!

  • Nachszon 03.05.2018

    Ja jakoś nie miałem zdania, ale przeczytałem swojej lepszej połówce i rzekła: dobry jest! No to 5:)

  • Okropny 03.05.2018

    Dzięki za odczyt, pozdrox :)

  • Ritha 07.05.2018

    Moda na drabble panuje widzę. Myslę, że poznalabym, iż Twoje to dzieło (to plus). Całkiem zgrabne :)

  • Okropny 07.05.2018

    Dzięki za wizytę. Moda? Nie zauważyłem.

  • Ritha 07.05.2018

    Okropny a no, przelatuje mi słowo "drabble" przed oczami na głównej częściej niż dotychczas.

  • Okropny 07.05.2018

    Ritha po prostu ludzie widzą, że się czyta, to i próbują swych sił, być może.
    Może to i moda, hm

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania