Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
SIOSTRA [drabble]
W pomieszczeniu było chłodno. Przykuta do kozetki kobieta była naga i piękna.
- Wszystko jest kwestią czasu - powiedział mężczyzna, gładząc ją po włosach. - Teraz nie chcesz mi się oddać, lecz wkrótce będziesz często i z własnej woli... Siostro. -
- Nigdy ci się nie oddam, zboczeńcu pierdolony, słyszysz? Nigdy! Nienawidzę cię!
- Zobaczymy.
Po dwóch tygodniach zaobserwował znaczącą poprawę w jej nastawieniu. Po czterech - całkowitą zmianę. Na wszelki wypadek odczekał jeszcze dwa. Teraz oddawała mu się chętnie, często i wszędzie, gdzie tylko sobie zażyczył.
- Wszystko jest kwestią czasu - zwykł mawiać, gdy na kolanach wyznawała mu miłość. Niesamowite, czego można dokonać hipnozą, sugestią i elektrowstrząsami.
Komentarze (19)
Zniewolenie, przypomina syndrom Sztokholmski. Tylko te elektrowstrząsy... :)
Trochę szedłem w stronę mind-control ;)
Dzięki za wizytę, Szu-szu :)
Grunt to odpowiednia argumentacja... ;)
Ausek u mnie! Okurde! :)
Okropny, jak mi czas pozwala, to zawsze zaglądam do opowijskich staruszków - sporadycznie komentuję ;)
W tę stronę poszedłeś, ciekawe. U mnie jest to raczej naturalne, ale to się z czasem też wyjaśni. Natomiast hipnoza, mind-control, jak najbardziej. Bardzo ciekawa tematyka. Nie wiem, czy czytałeś
moje Grzęzawisko, kiedy jeszcze było na Opowi.
Pozdrawiam ;)
Nie pamiętam, a jak nie pamiętam, to chętnie odświeżę :) czekam, aż się wyjaśni ta naturalność!
Pisząc "naturalne", miałem na myśli, że relacje między rodzeństwem nie były wymuszane, jak jest u Ciebie, ich geneza ma zupełnie inne podłoże, chociaż element dominacji nie będzie bez znaczenia.
Grzęzawisko przechodzi teraz metamorfozę, w tej postaci nie nadaje się do czytania.
Adam T, a czy u mnie są nienaturalne?... Wymuszone?... Najwyżej na samym początku, no, doobra.
Nooo, zacne, zacne, tylko po co ten myślnik po słowie "Siostro" - Przypadek?
Przypadek. Zmienię potem.
Ostre metody, no ale ponoć cel uświęca środki. Podobało mi się.
Pozdrawiam
Cieszę się :) pozdrox!
Ja jakoś nie miałem zdania, ale przeczytałem swojej lepszej połówce i rzekła: dobry jest! No to 5:)
Dzięki za odczyt, pozdrox :)
Moda na drabble panuje widzę. Myslę, że poznalabym, iż Twoje to dzieło (to plus). Całkiem zgrabne :)
Dzięki za wizytę. Moda? Nie zauważyłem.
Okropny a no, przelatuje mi słowo "drabble" przed oczami na głównej częściej niż dotychczas.
Ritha po prostu ludzie widzą, że się czyta, to i próbują swych sił, być może.
Może to i moda, hm
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania