.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Okropny 19.09.2016

    Jak nie pasi, to żegnam.

  • Okropny 19.09.2016

    Bardzo mi się podoba, serio.

  • Ritha 19.09.2016

    Weź, bo się zarumienię xD
    Dzięki, serio.

  • Freya 19.09.2016

    Nie ma różowego paska, czyli wcale mięchem nie rzucasz. Druga odsłona może być jeszcze ciekawsza, kuuurdeee, ale i tutaj jest teges. Retrospektywne dejavu, wehikuł czasu w odwyrtną stronę - siedzi w łepetynie to wszystko, tylko potrzebny jest jakiś bodziec by to odświeżyć. Takie wspominki są najfajniejsze, bo zapamiętujemy (z obecnej perspektywy) te "miłe" dla nas zdarzenia, choć wtedy były postrzegane inaczej. Jesteśmy sentymentalni jak cholera, tylko trzeba spojrzeć bez zadęcia :-))

  • Ritha 19.09.2016

    Dokładnie, jak zawsze dzięki za komentarz :)))

  • maga 24.09.2016

    Biedna, wpadła jej noga do kanału ı wafel się złamał. Dobry tekst na dobranoc mi się trafił 5)

  • Ritha 24.09.2016

    No złamał się wafel xD
    Dzięki:)))

  • Margerita 22.06.2018

    początek mnie normalnie rozwalił nie mogłam ze śmiechu podoba mi się tekst oczywiście pięć

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania