Na jarmark cudów jakieś jajko niespodziankę zniosę, ale moje to takie jajko prawie niwidoczne w porównaniu do innych jaj np. Karawana. Pozdrawiam serdecznie
Ciekawe :) Z z papierem szczególnie ;) Czasem też człowiek dowiaduję się o sobie rzeczy, o jakie by sam siebie nie podejrzewał ;) Urzekł mnie ten tekst,coś w nim jest ;) 5
Podobno należy spać na lewym boku, bo wtedy jest lepiej dla organów wewnętrznych, tak mi się przypomniało w kontekście głowy podzielonej na różne strony. Takie dobrze zagospodarowane to wnętrze! Żeby było tak super, to dodałbym może jeszcze jakiś kącik na piłkę nożną i filmy z Audrey;)
(5)
Dlatego śpię po lewej. Audrey to kobieta która lubiła spacer w chmurach. Dla niej nie potrzeba miejsca w mojej głowie, ona wchodzi kiedy chce. Śniadanie, lawenda, śmiech, wakacje, Rzym, Paryż, kwiaty , kuchnia i sos pomidorowy, czekolada to cała gama kolorów i smaków tej dziewczyny. Piłka nożna była wczoraj, i nawet można było oko pocieszyć. Dziękuję i miłego dnia życzę
Komentarze (21)
"że spać po prawej lubię mniej" najlepsze, z sensem podsumowanie ;D 5
Dzięki z sensem pozdrawiam serdecznie
Takie słodkie :) 5
Że aż mdli. Dziękuję i zdrowia życzę
Ja wiem czy takie słodkie. Papier uczynił tą krótką formę bardzo życiową :)
illibro czasem słodkie, a czasem gorzkie jak życie. Pozdrawiam ciepło
"I dlatego nikogo do niej nie wpuszczam." ale czasem coś zniosę na jarmark w opowi ;) 5!
Ha ha :)
Na jarmark cudów jakieś jajko niespodziankę zniosę, ale moje to takie jajko prawie niwidoczne w porównaniu do innych jaj np. Karawana. Pozdrawiam serdecznie
illibro a ja lekko cha cha :)
Ciekawe :) Z z papierem szczególnie ;) Czasem też człowiek dowiaduję się o sobie rzeczy, o jakie by sam siebie nie podejrzewał ;) Urzekł mnie ten tekst,coś w nim jest ;) 5
Ciekawy komentarz i dzięki za niego. Człowiek do końca życia odkrywa siebie wciąż na nowo. Miłego wieczoru
Nie wiem, pomysł ok, ale wydaje mi się, że mogło być lepiej. Zostawiam 4
Zawsze może byc lepiej. Dziękuję za miłe odwiedziny . Pozdrawiam serdecznie
Lubię czekoladę z chilli, ale bez włosów. Muzykę jakoś zniosę. 5
A może jestem łysa? Dziękuję i zdrowia życzę
A ja lubię wszelkie czekoladki, a w głowie mam niepoukładane jak w torebce, 5 :)
A torebka to inna sprawa? Czekoladki też lubię i ciacha. Miłego wieczoru życzę
pasja, Tobie również :)
Podobno należy spać na lewym boku, bo wtedy jest lepiej dla organów wewnętrznych, tak mi się przypomniało w kontekście głowy podzielonej na różne strony. Takie dobrze zagospodarowane to wnętrze! Żeby było tak super, to dodałbym może jeszcze jakiś kącik na piłkę nożną i filmy z Audrey;)
(5)
Dlatego śpię po lewej. Audrey to kobieta która lubiła spacer w chmurach. Dla niej nie potrzeba miejsca w mojej głowie, ona wchodzi kiedy chce. Śniadanie, lawenda, śmiech, wakacje, Rzym, Paryż, kwiaty , kuchnia i sos pomidorowy, czekolada to cała gama kolorów i smaków tej dziewczyny. Piłka nożna była wczoraj, i nawet można było oko pocieszyć. Dziękuję i miłego dnia życzę
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania