.

 

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • Tanaris 15.02.2017

    "że spać po prawej lubię mniej" najlepsze, z sensem podsumowanie ;D 5

  • Pasja 15.02.2017

    Dzięki z sensem pozdrawiam serdecznie

  • SisterofBlood 15.02.2017

    Takie słodkie :) 5

  • Pasja 15.02.2017

    Że aż mdli. Dziękuję i zdrowia życzę

  • illibro 15.02.2017

    Ja wiem czy takie słodkie. Papier uczynił tą krótką formę bardzo życiową :)

  • Pasja 15.02.2017

    illibro czasem słodkie, a czasem gorzkie jak życie. Pozdrawiam ciepło

  • Karawan 15.02.2017

    "I dlatego nikogo do niej nie wpuszczam." ale czasem coś zniosę na jarmark w opowi ;) 5!

  • illibro 15.02.2017

    Ha ha :)

  • Pasja 15.02.2017

    Na jarmark cudów jakieś jajko niespodziankę zniosę, ale moje to takie jajko prawie niwidoczne w porównaniu do innych jaj np. Karawana. Pozdrawiam serdecznie

  • Pasja 15.02.2017

    illibro a ja lekko cha cha :)

  • illibro 15.02.2017

    Ciekawe :) Z z papierem szczególnie ;) Czasem też człowiek dowiaduję się o sobie rzeczy, o jakie by sam siebie nie podejrzewał ;) Urzekł mnie ten tekst,coś w nim jest ;) 5

  • Pasja 15.02.2017

    Ciekawy komentarz i dzięki za niego. Człowiek do końca życia odkrywa siebie wciąż na nowo. Miłego wieczoru

  • Angela 15.02.2017

    Nie wiem, pomysł ok, ale wydaje mi się, że mogło być lepiej. Zostawiam 4

  • Pasja 15.02.2017

    Zawsze może byc lepiej. Dziękuję za miłe odwiedziny . Pozdrawiam serdecznie

  • Pan Buczybór 15.02.2017

    Lubię czekoladę z chilli, ale bez włosów. Muzykę jakoś zniosę. 5

  • Pasja 15.02.2017

    A może jestem łysa? Dziękuję i zdrowia życzę

  • KarolaKorman 15.02.2017

    A ja lubię wszelkie czekoladki, a w głowie mam niepoukładane jak w torebce, 5 :)

  • Pasja 15.02.2017

    A torebka to inna sprawa? Czekoladki też lubię i ciacha. Miłego wieczoru życzę

  • KarolaKorman 15.02.2017

    pasja, Tobie również :)

  • Mieszkaniec 17.02.2017

    Podobno należy spać na lewym boku, bo wtedy jest lepiej dla organów wewnętrznych, tak mi się przypomniało w kontekście głowy podzielonej na różne strony. Takie dobrze zagospodarowane to wnętrze! Żeby było tak super, to dodałbym może jeszcze jakiś kącik na piłkę nożną i filmy z Audrey;)
    (5)

  • Pasja 17.02.2017

    Dlatego śpię po lewej. Audrey to kobieta która lubiła spacer w chmurach. Dla niej nie potrzeba miejsca w mojej głowie, ona wchodzi kiedy chce. Śniadanie, lawenda, śmiech, wakacje, Rzym, Paryż, kwiaty , kuchnia i sos pomidorowy, czekolada to cała gama kolorów i smaków tej dziewczyny. Piłka nożna była wczoraj, i nawet można było oko pocieszyć. Dziękuję i miłego dnia życzę

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania