Jared, masz mnie XD Nie potrzebny ci guru, bo masz królową świata ^^
Anonim18.06.2015
Tia... ^^
Anonim18.06.2015
Dopiero to zauważyłem - masz bardzo płynne przejścia między zdaniami :) czasem coś zazgrzyta, ale rzadko. Zdarza się.
Jest pewna mądrość w twoich tekstach, pewne bolesne doświadczenie. Oscylujesz dookoła pewnego grona tematów i da się to widzieć, jeśli przeczytało się więcej niż jeno jeden Twój tekst, Nat. Jestem pewien, że taka mądrość była czymś okupiona.
Dwa ostatnie zdania najbardziej na mnie podziałały i stanowiły furtkę dla rozmyślań ukrytych w całości. Ode mnie mocne 4.
trzeba znaleźć cel i do niego dążyć, nawet jeśli miała byś nie zdążyć... ale droga do niego, lepsza od tortu truskawkowego, więc się podnieś z kolan, nie karm trola, przewodnikiem wolna wola... :S
On/Ona zawsze był, jest i będzie. Żadko potrafimy go dostrzec, żadko usłyszeć, ale czasem gdy się budzimy pozostaje z nami strzęp snu, w którym ten ktoś nas otacza ramieniem i szepcze, że będzie dobrze. Gdy nie mamy sił oddychać to lekko nas przytula byśmy znów nabrali powietrza. Gdy nasze serce staje ze zmęczenia to kładzie dłoń na piersi i lekko naciska by wnowić bicie. Zawsze jest z nami... A my go szukamy...czekamy...życiowa beznadzieja...ślepota widzącego. Ode mnie 5!
Nie jestem na tyle biegła by opisać uczucia jakie wzbudził we mnie Twój tekst,
jest ich za wiele, a dominuje smutek i bezradność. Zostawiam 5, ale uśmiechnięta
buzia raczej tu nie pasuje.
A i owszem, dobrze się czuję w takich klimatach. Czuję je całym sobą. Czasem jak Cię czytam to mam wrażenie, że stoisz na skraju mojego umysłu i patrzysz w głąb moich myśli :)
Komentarze (25)
Jak zwykle twoje historie mają w sobie wiele sprzeczności naraz, a przynajmniej takie mam odczucie :)
5/5
Bardzo przykre są Twoje teksty i nie wiem co napisać by nie dołożyć jeszcze więcej bólu, a ująć Ci go choć odrobinę 5 :)
Dobre odczucia, chyba Shiroi :)
Ostatnie dwa wersy bardzo do mnie trafiły. Ja też ciągle się rozglądam za swoim Guru, który powie mi jak mam żyć :) 5
Karolcia :*:*
Tylko to będzie naszym guru :) Nikt nam Jarek nie powie jak mamy zyć. Sami musimy wiedzieć.
A nie wiemy Jaredzik :*
Ktoś się zawsze znajdzie ;) Trzeba dokonać selekcji i to jest ten problem...
Dokładnie :)
Jared, masz mnie XD Nie potrzebny ci guru, bo masz królową świata ^^
Tia... ^^
Dopiero to zauważyłem - masz bardzo płynne przejścia między zdaniami :) czasem coś zazgrzyta, ale rzadko. Zdarza się.
Jest pewna mądrość w twoich tekstach, pewne bolesne doświadczenie. Oscylujesz dookoła pewnego grona tematów i da się to widzieć, jeśli przeczytało się więcej niż jeno jeden Twój tekst, Nat. Jestem pewien, że taka mądrość była czymś okupiona.
Dwa ostatnie zdania najbardziej na mnie podziałały i stanowiły furtkę dla rozmyślań ukrytych w całości. Ode mnie mocne 4.
trzeba znaleźć cel i do niego dążyć, nawet jeśli miała byś nie zdążyć... ale droga do niego, lepsza od tortu truskawkowego, więc się podnieś z kolan, nie karm trola, przewodnikiem wolna wola... :S
Okupiona cholernym bólem, Ślepiec :)
Burton przeczytałam Cię, ale zatrzymałam się na Torcie Truskawkowym. I chce teraz tortu truskawkowego! Czemy Ty mi zawsze smake robisz hehe :)
Doskonale ujęte :)Pełen profesjonalizm:) 5
On/Ona zawsze był, jest i będzie. Żadko potrafimy go dostrzec, żadko usłyszeć, ale czasem gdy się budzimy pozostaje z nami strzęp snu, w którym ten ktoś nas otacza ramieniem i szepcze, że będzie dobrze. Gdy nie mamy sił oddychać to lekko nas przytula byśmy znów nabrali powietrza. Gdy nasze serce staje ze zmęczenia to kładzie dłoń na piersi i lekko naciska by wnowić bicie. Zawsze jest z nami... A my go szukamy...czekamy...życiowa beznadzieja...ślepota widzącego. Ode mnie 5!
Chris pięknie napisane. Wydaje mi się, że dobrze wbijasz w moje klimaty :)
Dziękuje Marzycielka :*
Nie jestem na tyle biegła by opisać uczucia jakie wzbudził we mnie Twój tekst,
jest ich za wiele, a dominuje smutek i bezradność. Zostawiam 5, ale uśmiechnięta
buzia raczej tu nie pasuje.
Dzięki :)**
A i owszem, dobrze się czuję w takich klimatach. Czuję je całym sobą. Czasem jak Cię czytam to mam wrażenie, że stoisz na skraju mojego umysłu i patrzysz w głąb moich myśli :)
To ja tak mam z Tobą :)
Bardzo smutne. Życiowe. Za to Cię bardzo cennie. Dam 5
Bardzo miło to słyszeć. Dziękuje :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania