Podziwiam Cię. To jest naprawdę świetne :O Ten pomysł na morderstwa. Zaskakująca końcówka! No nie wiem co tu więcej mogę powiedzieć :/ Twoje prace są za dobre na tę skalę ocen. 5
Byloby perfekcyjnie, gdyby nie opis dzialan sil specjalnych. Co prawda i tak jest na 5, ale wytkne niescislosci, zebys nastepnym razem mial latwiej. Sily specjalne pokroju SWAT, nie okreslaja przeciwnikow a cele i obiekty. Przeciwnik zawsze jest obiektem, chyba ze w gre wchodzi eliminacja wtedy rowniez celem. Zamalowane okna to nie przeszkoda dla snajperow, jako ze sa oni obecnie wyposazeni w okolo 10 nakladek na lunete, wsrod ktorych znajduje sie rowniez termowizyjna. Przy wywazaniu nie uzywa sie lomow, a mlotow wyburzeniowych przez co halas rozprasza porywaczy, a drzwi z automatu staja otworem na pelna szerokosc, dodatkowo lom zabiera zbyt wiele czasu. Nie powinno sie rowniez wrzucac granatow blyskowych do pomieszczen z zakladnikami, poniewaz porywacz moze w szale slepoty takowego zachaczyc, albo oslepnie rowniez zakladnik jesli granat zle wyladuje, uzywa sie dymnych, przez co mamy rowniez dzialanie krztusne. Poza tym wszystko okej.
Komentarze (18)
Już poprawiłem odstępy, nie zarejestrował mi ich za pierwszym razem. Teraz powinno być przejrzyście :)
Podziwiam Cię. To jest naprawdę świetne :O Ten pomysł na morderstwa. Zaskakująca końcówka! No nie wiem co tu więcej mogę powiedzieć :/ Twoje prace są za dobre na tę skalę ocen. 5
Mistrzostwo, Vasto ma rację, powinno być co najmniej 10 : )
Dziękuję Wam, wzruszacie mnie... :)
Podołałeś w sposób fenomenalny. Rewelacyjny tekst! Tyle w temacie :)
Już kiedyś Ci powiedziałam, że nie ma dla Ciebie tematów nie do opisania! Jesteś Najlepszy!!! 5+5+5+5
Tak jak myślałam... Wyszło ci zajebiście :D 5
Dziękuję Wam, jesteście niemożliwi! Biorę się za wyzwanie nr 2 ;)
Czekamy ;)
A ja się nie mogę doczekać trójki: D Pięć
Byloby perfekcyjnie, gdyby nie opis dzialan sil specjalnych. Co prawda i tak jest na 5, ale wytkne niescislosci, zebys nastepnym razem mial latwiej. Sily specjalne pokroju SWAT, nie okreslaja przeciwnikow a cele i obiekty. Przeciwnik zawsze jest obiektem, chyba ze w gre wchodzi eliminacja wtedy rowniez celem. Zamalowane okna to nie przeszkoda dla snajperow, jako ze sa oni obecnie wyposazeni w okolo 10 nakladek na lunete, wsrod ktorych znajduje sie rowniez termowizyjna. Przy wywazaniu nie uzywa sie lomow, a mlotow wyburzeniowych przez co halas rozprasza porywaczy, a drzwi z automatu staja otworem na pelna szerokosc, dodatkowo lom zabiera zbyt wiele czasu. Nie powinno sie rowniez wrzucac granatow blyskowych do pomieszczen z zakladnikami, poniewaz porywacz moze w szale slepoty takowego zachaczyc, albo oslepnie rowniez zakladnik jesli granat zle wyladuje, uzywa sie dymnych, przez co mamy rowniez dzialanie krztusne. Poza tym wszystko okej.
MrJ.... Łał :O :D
Mam dziwne zainteresowania.
Genialne 5 ;)
Świetne! 5:)
MrJ dzięki za wskazówki! Na pewno skorzystam :) p.s. Masz fajne zainteresowania!
Jak będę pisał coś o służbach specjalnych udeżę do ciebie MrJ: D
Nie ma problemu, zawsze do uslug
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania