Spopielało mi życie
grzebię w popielniczce
wypalonych doświadczeń i wrażeń
szukam niedopałków rakotwórczych
życie życie życie
czy jeszcze mnie czymś poparzysz?
a ostrzegało:
palenie zabija
i zabiło – nic już nie robi wrażenia
nic już mnie nie poparzy
Komentarze (6)
No tak. Martwego nic nie rusza xD
Wiersz tym razem, wg. mnie bez wyrazu. Mało zatrzymuje, brak tak zwanych rekwizytów, troszkę nijako. Nie oceniam, bo stać Cię na więcej :)
PS
Dwa wersy, które bardzo mi się podobały:
"grzebię w popielniczce
wypalonych doświadczeń i wrażeń"
Świetne:)
Palenie zabija - tak się zastanawiam, czy można odnieść to do tego wiersza XD
Życie parzy cały czas. Raz mniej raz bardziej dotkliwie - takie jest życie.
Jest fajny przekaz, tym razem jednak wiersz mnie nie urzekł. Zostawiam 4
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania