To 'opowiadanie', na innym portalu zostało kiedyś pochwalone za to, że jest napisane w cięty sposób, wszystkim jednak było żal kuzyna i chyba przez to się nie podobało ;) Historia jest oczywiście zmyślona. Pozdrawiam, Stefan.
klakson - wujek dobra rada :) zajebiście dobry tekst. rada dobra dla wszystkich. dziwne - pod słabym Twoim drable taki ruszek, a tu prawie nikogo. a taki dobry tekst
Komentarze (11)
Pierwsze zdanie mnie kupiło, natomiast ostatnie rozbroiło. Dobre to było, daję piąteczkę.
To 'opowiadanie', na innym portalu zostało kiedyś pochwalone za to, że jest napisane w cięty sposób, wszystkim jednak było żal kuzyna i chyba przez to się nie podobało ;) Historia jest oczywiście zmyślona. Pozdrawiam, Stefan.
klakson - wujek dobra rada :) zajebiście dobry tekst. rada dobra dla wszystkich. dziwne - pod słabym Twoim drable taki ruszek, a tu prawie nikogo. a taki dobry tekst
Sensol - pod niektórymi tekstami nie wypada nic pisać po prostu, młodsi użytkownicy to chyba nic nie kumają z takich tekstów.
Tu sensol zauważyłem, że tekst pochwaliłeś za bardzo. Coś jest nie tak. Języki podjęły szaleńczy taniec.
Genialne:D
Genialne:D
- 5
Danke, Neuro.
Fajne, zabawne, lekkie, a końcówka to strzał w dziesiątkę : )
Jak tak go będą wszyscy odwiedzać, ze swoimi problemami, to w końcu zostanie sam w rodzinie, tz: bez:))
Bardzo test mi podszedł. Pozdrawiam→5:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania