-

 

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Namei 03.01.2019

    Pierwsze zdanie mnie kupiło, natomiast ostatnie rozbroiło. Dobre to było, daję piąteczkę.

  • stefanklakson 03.01.2019

    To 'opowiadanie', na innym portalu zostało kiedyś pochwalone za to, że jest napisane w cięty sposób, wszystkim jednak było żal kuzyna i chyba przez to się nie podobało ;) Historia jest oczywiście zmyślona. Pozdrawiam, Stefan.

  • sensol 03.01.2019

    klakson - wujek dobra rada :) zajebiście dobry tekst. rada dobra dla wszystkich. dziwne - pod słabym Twoim drable taki ruszek, a tu prawie nikogo. a taki dobry tekst

  • stefanklakson 04.01.2019

    Sensol - pod niektórymi tekstami nie wypada nic pisać po prostu, młodsi użytkownicy to chyba nic nie kumają z takich tekstów.

  • stefanklakson 04.01.2019

    Tu sensol zauważyłem, że tekst pochwaliłeś za bardzo. Coś jest nie tak. Języki podjęły szaleńczy taniec.

  • Neurotyk 04.01.2019

    Genialne:D

  • Neurotyk 04.01.2019

    Genialne:D

  • Neurotyk 04.01.2019

    - 5

  • stefanklakson 04.01.2019

    Danke, Neuro.

  • Angela 04.01.2019

    Fajne, zabawne, lekkie, a końcówka to strzał w dziesiątkę : )

  • Dekaos Dondi 05.01.2019

    Jak tak go będą wszyscy odwiedzać, ze swoimi problemami, to w końcu zostanie sam w rodzinie, tz: bez:))
    Bardzo test mi podszedł. Pozdrawiam→5:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania