--

--

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • Canulas 09.03.2018

    niektóre punkty bardzo true - Top 50 byłoby chyba mocniejsze, bo niektóre lekko na siłę.

    Nie mniej, szanuję za nowatorstwo
    5-

  • Pan Buczybór 09.03.2018

    u, jestem nowatorski, fajno. Dzięks za zajrzenie

  • fanthomas 09.03.2018

    pomysł świetny, a całość jeszcze lepsza. Bardzo lubię takie nietypowe i zabawne teksty 5

  • Pan Buczybór 09.03.2018

    heh, dzięki bardzo

  • Yukina 09.03.2018

    Fajne ⌒.⌒ takie na 5

  • Enchanteuse 09.03.2018

    Wow, ale oryginalny pomysł. Takiego Buczybora dawno tu nie było i za takim tęskniłam. Pomysł z listą świetny, a koncept, żeby "dorobić" do tego jeszcze gazetę, i ten ostatni punkt...
    (który notabene jest nieprawdą - jest. I wytworem fałszywej skromności, mam nadzieję ;)

  • Pan Buczybór 09.03.2018

    Dla bohatera jest prawdą, dla mnie niezupełnie. Fajnie, że się spodobało :)

  • Kim 09.03.2018

    Przeczytałam jakoś rano, ale nie za bardzo wiedziałam, co zamieścić w komentarzu. Podoba mi się zarówno lista, jak i późniejszy dialog. I taka myśl mi się nasunęła jak przeczytałam: dobrze, że tekst dotyczy tylko rzeczy, które mówimy/myślimy w łóżku, bo rozumiem, że podpunkt 101 "Pisanie chyba nie jest dla mnie." tyczy się tylko czasu który autor spędza w łóżku. Idąc tym tropem - wyjdzie z niego i staje się świetnym pisarzem. ;)
    Pozdrawiam.

  • Pan Buczybór 09.03.2018

    O, dzięki za komentarz

  • Pasja 09.03.2018

    No fajne rzeczy z tego wyszły. Prawdą jest, że w łóżku różne myśli przychodzą do głowy.
    >102. Wena przychodzi też do łóżka.
    Pozdrawiam

  • Kim 10.03.2018

    Wena nie dziwka, ale do łózka zawsze przyjdzie ;)

  • Okropny 10.03.2018

    Całkiem śmieszne, mój ulubiony to "64. Pchasz nie w tą stronę!" <3

    Spoko, Bucz. Do gazety z tym!

  • Pan Buczybór 10.03.2018

    o, fajno, że się podobało

  • Ritha 10.03.2018

    Świetne Bucz, śmiechłam, łap piątaka :)

  • Pan Buczybór 10.03.2018

    fenks za odwiedziny :)

  • Elorence 10.03.2018

    Dobre, nawet, bardzo dobre! :)
    Piąteczka!

  • Agnieszka Gu 11.03.2018

    Witam,
    Fajowskie ;)) Niezły pomysł z tą listą i ten dialog później. Dobre ;)
    Pozdrawiam

  • KarolaKorman 11.03.2018

    Bardzo fajne :) Pomysł świetny, na wielkie 5 :) Pozdrawiam Panie B :)

  • Tina12 11.03.2018

    Wstyd się przyznać ale czasem zdarza mi się zapomieć nakarmić kota. I chcąc nie chcąć musze znowu wstawać :)

  • Pan Buczybór 11.03.2018

    ba, zdarza się

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania