Wow, ale oryginalny pomysł. Takiego Buczybora dawno tu nie było i za takim tęskniłam. Pomysł z listą świetny, a koncept, żeby "dorobić" do tego jeszcze gazetę, i ten ostatni punkt...
(który notabene jest nieprawdą - jest. I wytworem fałszywej skromności, mam nadzieję ;)
Przeczytałam jakoś rano, ale nie za bardzo wiedziałam, co zamieścić w komentarzu. Podoba mi się zarówno lista, jak i późniejszy dialog. I taka myśl mi się nasunęła jak przeczytałam: dobrze, że tekst dotyczy tylko rzeczy, które mówimy/myślimy w łóżku, bo rozumiem, że podpunkt 101 "Pisanie chyba nie jest dla mnie." tyczy się tylko czasu który autor spędza w łóżku. Idąc tym tropem - wyjdzie z niego i staje się świetnym pisarzem. ;)
Pozdrawiam.
Komentarze (20)
niektóre punkty bardzo true - Top 50 byłoby chyba mocniejsze, bo niektóre lekko na siłę.
Nie mniej, szanuję za nowatorstwo
5-
u, jestem nowatorski, fajno. Dzięks za zajrzenie
pomysł świetny, a całość jeszcze lepsza. Bardzo lubię takie nietypowe i zabawne teksty 5
heh, dzięki bardzo
Fajne ⌒.⌒ takie na 5
Wow, ale oryginalny pomysł. Takiego Buczybora dawno tu nie było i za takim tęskniłam. Pomysł z listą świetny, a koncept, żeby "dorobić" do tego jeszcze gazetę, i ten ostatni punkt...
(który notabene jest nieprawdą - jest. I wytworem fałszywej skromności, mam nadzieję ;)
Dla bohatera jest prawdą, dla mnie niezupełnie. Fajnie, że się spodobało :)
Przeczytałam jakoś rano, ale nie za bardzo wiedziałam, co zamieścić w komentarzu. Podoba mi się zarówno lista, jak i późniejszy dialog. I taka myśl mi się nasunęła jak przeczytałam: dobrze, że tekst dotyczy tylko rzeczy, które mówimy/myślimy w łóżku, bo rozumiem, że podpunkt 101 "Pisanie chyba nie jest dla mnie." tyczy się tylko czasu który autor spędza w łóżku. Idąc tym tropem - wyjdzie z niego i staje się świetnym pisarzem. ;)
Pozdrawiam.
O, dzięki za komentarz
No fajne rzeczy z tego wyszły. Prawdą jest, że w łóżku różne myśli przychodzą do głowy.
>102. Wena przychodzi też do łóżka.
Pozdrawiam
Wena nie dziwka, ale do łózka zawsze przyjdzie ;)
Całkiem śmieszne, mój ulubiony to "64. Pchasz nie w tą stronę!" <3
Spoko, Bucz. Do gazety z tym!
o, fajno, że się podobało
Świetne Bucz, śmiechłam, łap piątaka :)
fenks za odwiedziny :)
Dobre, nawet, bardzo dobre! :)
Piąteczka!
Witam,
Fajowskie ;)) Niezły pomysł z tą listą i ten dialog później. Dobre ;)
Pozdrawiam
Bardzo fajne :) Pomysł świetny, na wielkie 5 :) Pozdrawiam Panie B :)
Wstyd się przyznać ale czasem zdarza mi się zapomieć nakarmić kota. I chcąc nie chcąć musze znowu wstawać :)
ba, zdarza się
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania