"Zawczasu nie osądzi mnie, zanim nie wysłuchać wszystkiego" - wysłucha* :)
Bardzo ładny tekst, choć zupełnie inny od tych, które zwykłam u Ciebie znajdywać. Znacznie mniej zawiłości, a jednak można by rzec, że te tekst jest nieodgadnioną zagadką samą w sobie. Podoba mi się, piąteczka:)
Dziękuję ;) Napisałam na ''spontana'' po ciekawej wymianie zdań. Aż palce mnie swędziały, żeby coś napisać i podziękować ''nieznajomemu'' właśnie w taki sposób...
Komentarze (15)
Piękna definicja przyjaźni, przyjaciela. Zastanawiam się dlaczego "nieznajomy"? ode mnie 5 : )
Dziękuję:) To słowo ma coś na celu, mianowicie zastępuje imię tej osoby. :D
Trafiony tekst. Krótko, ale zwięźle ujęłaś wszystko, 5 :)
Bardzo ładne i trafne, choć definicja nieznana dla wielu osób. Zostawiam 5 :)
Świetna robota. Trafiłaś w sedno! :) 5
Dziękuję, miło mi. ;)
"Zawczasu nie osądzi mnie, zanim nie wysłuchać wszystkiego" - wysłucha* :)
Bardzo ładny tekst, choć zupełnie inny od tych, które zwykłam u Ciebie znajdywać. Znacznie mniej zawiłości, a jednak można by rzec, że te tekst jest nieodgadnioną zagadką samą w sobie. Podoba mi się, piąteczka:)
Dziękuję ;) Napisałam na ''spontana'' po ciekawej wymianie zdań. Aż palce mnie swędziały, żeby coś napisać i podziękować ''nieznajomemu'' właśnie w taki sposób...
Opis trafiony w dziesiątkę, szkoda że tak niewielu jest takich ludzi : ) 5
Dzięki ;)
Pięknie, bardzo prawdziwie, aż mnie lekki dreszczyk przeszył. Ujęłaś tu wszystko, co trzeba było... no i oczywiście 5 ;)
Dzięki, ale to tylko proste słowa...
ausek, czasami wystarczą proste słowa
Super! Podoba mi sie bardzo.
Bardzo ładnie to napisałaś, krótkie a treściwe
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania