Sucre memorandum

Sucre, Ty piekne piszesz swe wiersze,

Czasem z szczerością aż nader skrajną.

Tylko czy trole warto jest karmić?

Czy sens jest tykać aż takie łajno?

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • Sucre 4 miesiące temu

    Dziękuję za docenienie, jak widzisz robię co mogę. Lubię od czasu do czasu przejechać prętem po kratach.

  • jjzielezinski 4 miesiące temu

    :) po kratach? ;) Skąd ja znam to uczucie.. :) To dla mnie zaszczyt. Dziękuję również i pozdrawiam!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania