Sucre memorandum
Sucre, Ty piekne piszesz swe wiersze,
Czasem z szczerością aż nader skrajną.
Tylko czy trole warto jest karmić?
Czy sens jest tykać aż takie łajno?
Sucre, Ty piekne piszesz swe wiersze,
Czasem z szczerością aż nader skrajną.
Tylko czy trole warto jest karmić?
Czy sens jest tykać aż takie łajno?
Komentarze (2)
Dziękuję za docenienie, jak widzisz robię co mogę. Lubię od czasu do czasu przejechać prętem po kratach.
:) po kratach? ;) Skąd ja znam to uczucie.. :) To dla mnie zaszczyt. Dziękuję również i pozdrawiam!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania