Świat na naszych barkach
Nieboskłon trzymam
w zmęczonych dłoniach.
Niedługo przybędą.
Narodzą się.
Na moje miejsce.
Nowi ludzie.
Setki nas trzyma,
pada na glebę.
Każdy człowiek
nosi na barkach
cały świat.
Całą Ziemię.
Gdy jeden polegnie,
drugi odbierze ciężar.
Stanie na czele.
Komentarze (11)
No, fajno. Nie kminię tej setki. Koniecznie zajrzyj do DuŚka, ma ze 2-3 takie kawałki które deklasują tu wszystkich. Z oceną poczekam na innych, co by przed szereg nie wychodzić.
,,Setki nas trzyma'' czyli setki ludzi trzyma Ziemię. Chodziło mi o to, że każdy człowiek nosi na barkach losy świata. ;)
Roger that. Nie ma co ukrywać, teorie spiskowe, to nie tylko teorie. Gdzieś tam czai się prawda
jeden przez drugiego żyje i umiera, a potem od nowa by świat mógł istnieć, prosto przekazane dam 4:)
Ja dałam 5:). Całą prawdę o przekazałaś w tymże ciekawie przedstawionym tekście, pięknie :)
Dziękuję wszystkim za każde opinie ;)
Bardzo prawdziwe.
Bardzo prawdziwe, dałam 5, bo sądzę, że zasłużyłaś
Jak wyżej, Zasłużyłaś na 5. Wiele w tym było prawdy.
Jak wyżej, Zasłużyłaś na 5. Wiele w tym było prawdy.
Zgadzam się z pozostałymi ;) zasluguje na 5 jest prawdziwe :) Burton dzięki za wspomnienie o mnie :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania