Szelki

Na wypadek wszelki

Zaopatrzę się w szelki

Bo gatki mam szerokie

A tyłek niewielki

A jak będę chciał

Pozbyć się szelek

Nakupię sobie

I zjem

Całą torbę żelek

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Lotta 18.12.2016

    Ale się pośmiałam :D 5

  • illibro 19.12.2016

    O to chodzi ;-)

  • KarolaKorman 18.12.2016

    I super, kup sobie szelki, choć jeden (jeżeli kiedykolwiek bym Cię spotkała) nie będzie świecił do połowy odsłoniętym zadkiem i tym, co jest pomiędzy nim :) Już nie wspominam o tym, że w zimie to niezdrowe, 5 :)

  • Karawan 18.12.2016

    Faktycznie szelki wydatek niewielki. 5!

  • ViP 18.12.2016

    Ciekawa forma ;) brawo za pomysł !

  • illibro 19.12.2016

    Dziękuję ;-)

  • Angela 18.12.2016

    Jedna paczka żelków to za mało : ) 5

  • illibro 19.12.2016

    Tutaj cała torba wchodzi w grę ;-)

  • Armila15 07.01.2017

    Masz dobre rymy...

  • illibro 07.01.2017

    Dziękuję za komentarze ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania