🖤
🖤Autor: GrawitacjaCzytano 93 razyData dodania: 15.11.2025
Średnia ocena: 4.7 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić14
Zawsze się pytam; dawaj aplikacje.
il cuore Jaką aplikację?
''Trzeba tropić ten tautogram trzeźwą tratwą tajemniczości'' Grawitacja, zaraziłaś mnie -:)
Notopech Dawaj! ja lecę na alfabecie i czasami brakuje słów, ale szukam w słowniku. Cudny trening polszczyzny. 😁 Widziałam, że ludzie piszą ze wszystkich słów danej litery 🤓 To jest dopiero akrobacja.
Grawitacja, ja jadę bez słownika, lepiej z szarymi -:) Choć najgorzej jest na ''y'' i ''x''
Notopech No tak, szare mają pierwszeństwo, posiłkuję się kołami ratunkowymi jak mi końcówka się nie styka. Do tamych jeszcze mi daleko. 😉
Kilka pomysłow już mam: np. limeryk tautogramowy -:) Seks spalił Samancie stanik ( + jakieś miasto) Zobaczymy , co z tego wyjdzie - HAHAHAH😉
Notopech 🤣 Kupa radości gwarantowana.
Santiago
Wiem -:) Już zaczynam się śmiać 🤣 Przez tę wenę i jej pierdyknięcie
Ja jutro pociągnę "D" 😆
Grawitacja, HAHAHA. A ja dokończę na ''O''
Notopech Pojawią się tutaj?
Grawitacja, postaram się, jednak najpierw skończę ''S'' Sagą seksu -:)
Notopech Ło matko! Nie obecuję, że skomentuję 😂
Grawitacja, obiecuję ,że będzie delikatnie -:)
Notopech Ok 😁
Grawitacja, gotowe! 😁
Santiago - pomyślę o rymach dokładnych -:) dzięki
De dowieźcie. Dajcie debla. Dobre duo dni dopieści. Dużo dramy, deszcz domysłów... Dopiszemy domniemania. ;)
TseCylia Zgrabny, moje D coś zbyt nadęte dzisiaj, ale walczę dalej. :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (21)
Zawsze się pytam; dawaj aplikacje.
il cuore Jaką aplikację?
''Trzeba tropić ten tautogram
trzeźwą tratwą tajemniczości''
Grawitacja, zaraziłaś mnie -:)
Notopech Dawaj! ja lecę na alfabecie i czasami brakuje słów, ale szukam w słowniku. Cudny trening polszczyzny. 😁
Widziałam, że ludzie piszą ze wszystkich słów danej litery 🤓 To jest dopiero akrobacja.
Grawitacja, ja jadę bez słownika, lepiej z szarymi -:) Choć najgorzej jest na ''y'' i ''x''
Notopech No tak, szare mają pierwszeństwo, posiłkuję się kołami ratunkowymi jak mi końcówka się nie styka. Do tamych jeszcze mi daleko. 😉
Kilka pomysłow już mam: np. limeryk tautogramowy -:)
Seks spalił Samancie stanik ( + jakieś miasto)
Zobaczymy , co z tego wyjdzie - HAHAHAH😉
Notopech 🤣 Kupa radości gwarantowana.
Santiago
Wiem -:) Już zaczynam się śmiać 🤣 Przez tę wenę i jej pierdyknięcie
Ja jutro pociągnę "D" 😆
Grawitacja, HAHAHA.
A ja dokończę na ''O''
Notopech Pojawią się tutaj?
Grawitacja, postaram się, jednak najpierw skończę ''S'' Sagą seksu -:)
Notopech Ło matko! Nie obecuję, że skomentuję 😂
Grawitacja, obiecuję ,że będzie delikatnie -:)
Notopech Ok 😁
Grawitacja, gotowe! 😁
Santiago - pomyślę o rymach dokładnych -:)
dzięki
De dowieźcie. Dajcie debla.
Dobre duo dni dopieści.
Dużo dramy, deszcz domysłów...
Dopiszemy domniemania. ;)
TseCylia Zgrabny, moje D coś zbyt nadęte dzisiaj, ale walczę dalej. :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania