🖤

🖤

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • il cuore 7 miesięcy temu

    Zawsze się pytam; dawaj aplikacje.

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    il cuore Jaką aplikację?

  • Notopech 7 miesięcy temu

    ''Trzeba tropić ten tautogram
    trzeźwą tratwą tajemniczości''

    Grawitacja, zaraziłaś mnie -:)

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Notopech Dawaj! ja lecę na alfabecie i czasami brakuje słów, ale szukam w słowniku. Cudny trening polszczyzny. 😁
    Widziałam, że ludzie piszą ze wszystkich słów danej litery 🤓 To jest dopiero akrobacja.

  • Notopech 7 miesięcy temu

    Grawitacja, ja jadę bez słownika, lepiej z szarymi -:) Choć najgorzej jest na ''y'' i ''x''

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Notopech No tak, szare mają pierwszeństwo, posiłkuję się kołami ratunkowymi jak mi końcówka się nie styka. Do tamych jeszcze mi daleko. 😉

  • Notopech 7 miesięcy temu

    Kilka pomysłow już mam: np. limeryk tautogramowy -:)

    Seks spalił Samancie stanik ( + jakieś miasto)
    Zobaczymy , co z tego wyjdzie - HAHAHAH😉

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Notopech 🤣 Kupa radości gwarantowana.

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Santiago

  • Notopech 7 miesięcy temu

    Wiem -:) Już zaczynam się śmiać 🤣 Przez tę wenę i jej pierdyknięcie

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Ja jutro pociągnę "D" 😆

  • Notopech 7 miesięcy temu

    Grawitacja, HAHAHA.
    A ja dokończę na ''O''

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Notopech Pojawią się tutaj?

  • Notopech 7 miesięcy temu

    Grawitacja, postaram się, jednak najpierw skończę ''S'' Sagą seksu -:)

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Notopech Ło matko! Nie obecuję, że skomentuję 😂

  • Notopech 7 miesięcy temu

    Grawitacja, obiecuję ,że będzie delikatnie -:)

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Notopech Ok 😁

  • Notopech 7 miesięcy temu

    Grawitacja, gotowe! 😁

  • Notopech 7 miesięcy temu

    Santiago - pomyślę o rymach dokładnych -:)
    dzięki

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    De dowieźcie. Dajcie debla.
    Dobre duo dni dopieści.
    Dużo dramy, deszcz domysłów...
    Dopiszemy domniemania. ;)

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    TseCylia Zgrabny, moje D coś zbyt nadęte dzisiaj, ale walczę dalej. :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania