XXX
XXXAutor: BogumiłCzytano 413 razyData dodania: 10.01.2019
Średnia ocena: 3.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić6
dobre na wyznanie komuś tego co się czuje :D
Nad grobem;(
Wiersz raczej nie w moim guście, jednak było w nim coś, co mnie ujęło, może właśnie tytułowa tęsknota. Czasami jest lżej, jeśli to człowiek z siebie wyrzuci. Pozdrawiam.
Dziękuje za ten szczery komentarz. Szczerze mówiąc pracuję wciąż nad tym wierszem.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
dobre na wyznanie komuś tego co się czuje :D
Nad grobem;(
Wiersz raczej nie w moim guście, jednak było w nim coś, co mnie ujęło, może właśnie tytułowa tęsknota.
Czasami jest lżej, jeśli to człowiek z siebie wyrzuci.
Pozdrawiam.
Dziękuje za ten szczery komentarz. Szczerze mówiąc pracuję wciąż nad tym wierszem.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania