XXX

XXX

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • KamilM 10.01.2019

    dobre na wyznanie komuś tego co się czuje :D

  • Bogumił 10.01.2019

    Nad grobem;(

  • Angela 10.01.2019

    Wiersz raczej nie w moim guście, jednak było w nim coś, co mnie ujęło, może właśnie tytułowa tęsknota.
    Czasami jest lżej, jeśli to człowiek z siebie wyrzuci.
    Pozdrawiam.

  • Bogumił 10.01.2019

    Dziękuje za ten szczery komentarz. Szczerze mówiąc pracuję wciąż nad tym wierszem.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania