***
***Autor: NeurotykCzytano 679 razyData dodania: 03.07.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić30
Oczywiście z sympatii napisałem :)
Piątak z sympatii, pała ze spostrzegawczości - to jest mrówkojad/mrównik z epoki lodowcowej, a nie opos ;)
Okropny, wiem, ze mrówkojad, ale lubię oposy :)
Okropny, czekaj, usatysfakcjonuje Cię
Neurotyk właściwie mrówniko-mrówkojad, bo pysk i uszy ma mrównika, a cielsko mrówkojada... Co wiele tłumaczy.
Okropny, czyli zlepek nieistniejący, tzn. tylko w Epoce Lodowcowej?
Neurotyk Jak można lubić oposy (właściwie dydelfy północne)?! Przecież ja do tych potworków co wyglądają jak ch... członki na kaczych łapach, strzelam religijnie, z samej tylko odrazy!
Naz wszystkie zwierzątka z futerkiem są słodkie :)
Ritha a pająki?
Teeeż :)
Ahahaaaha xD Świetne, i Twój wiersz Nauro, i av Okropnego xD 5 jak byk ;)
Neuro*
Dzięki :) Okropny też dziękuje :)
Taa już wałkowaliśmy temat jego av ;)
Ritha, gdzie, to czy-tnę :)
U mnie ale stchórzyłam z rozmowy o tej trąbie xD
Ritha dzięki :)
Zabawne :) Dałam 5, bo lubię humor, a av Okropnego mnie rozbawił dodatkowo :)
Karolka, prawda, ze Okropny nam wyprzystojniał?:)
Neurotyk, tak, prawda to. Jakby ciut zeszczuplał i ryjek mu się wydłużył :)
KarolaKorman ;D
Neurotyk XDDDD
Ha! Erotyk jak nic :)
xxECxx, jaki erotyk, wszędzie widzisz jedno :)
Neurotyk przyganiał kocioł garnkowi... :)
xxECxx ha ha, masz rację :D
xx, wstaw coś, bo masz taki biały kwadrat, bije po oczach niesamowicie :)
Neurotyk jak tak bardzo wkurza to zostawię :)
xxECxx Wrrrrr
Wredna malpa!
Neurotyk mów mi tak jeszcze :) Czarny kwadrat będzie lepszy??? :P
xxECxx, czarny, tak, pogrzebowy kondukt :) Dawaj
Chyba pierwszy raz ktokolwiek posądził Okropnego o posiadanie długiej trąby XD
Naz, razem studia to może coś wiesz na ten temat XD
To jest jakiś czeski film xP
Ta konwersacja ;) xP
Ritha też nic nie rozumiem:p każdy o czym innym:D
Neuro ja tak a propo studiów, ale w sumie już też się pogubiłam, czyli nic nowego :D
Jebłem Meblem Heblem Heglem
Fajne 5 gwiazdek
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (40)
Oczywiście z sympatii napisałem :)
Piątak z sympatii, pała ze spostrzegawczości - to jest mrówkojad/mrównik z epoki lodowcowej, a nie opos ;)
Okropny, wiem, ze mrówkojad, ale lubię oposy :)
Okropny, czekaj, usatysfakcjonuje Cię
Neurotyk właściwie mrówniko-mrówkojad, bo pysk i uszy ma mrównika, a cielsko mrówkojada... Co wiele tłumaczy.
Okropny, czyli zlepek nieistniejący, tzn. tylko w Epoce Lodowcowej?
Neurotyk Jak można lubić oposy (właściwie dydelfy północne)?! Przecież ja do tych potworków co wyglądają jak ch... członki na kaczych łapach, strzelam religijnie, z samej tylko odrazy!
Naz wszystkie zwierzątka z futerkiem są słodkie :)
Ritha a pająki?
Teeeż :)
Ahahaaaha xD
Świetne, i Twój wiersz Nauro, i av Okropnego xD
5 jak byk ;)
Neuro*
Dzięki :) Okropny też dziękuje :)
Taa już wałkowaliśmy temat jego av ;)
Ritha, gdzie, to czy-tnę :)
U mnie ale stchórzyłam z rozmowy o tej trąbie xD
Ritha dzięki :)
Zabawne :) Dałam 5, bo lubię humor, a av Okropnego mnie rozbawił dodatkowo :)
Karolka, prawda, ze Okropny nam wyprzystojniał?:)
Neurotyk, tak, prawda to. Jakby ciut zeszczuplał i ryjek mu się wydłużył :)
KarolaKorman ;D
Neurotyk XDDDD
Ha! Erotyk jak nic :)
xxECxx, jaki erotyk, wszędzie widzisz jedno :)
Neurotyk przyganiał kocioł garnkowi... :)
xxECxx ha ha, masz rację :D
xx, wstaw coś, bo masz taki biały kwadrat, bije po oczach niesamowicie :)
Neurotyk jak tak bardzo wkurza to zostawię :)
xxECxx Wrrrrr
Wredna malpa!
Neurotyk mów mi tak jeszcze :)
Czarny kwadrat będzie lepszy??? :P
xxECxx, czarny, tak, pogrzebowy kondukt :) Dawaj
Chyba pierwszy raz ktokolwiek posądził Okropnego o posiadanie długiej trąby XD
Naz, razem studia to może coś wiesz na ten temat XD
To jest jakiś czeski film xP
Ta konwersacja ;) xP
Ritha też nic nie rozumiem:p każdy o czym innym:D
Neuro ja tak a propo studiów, ale w sumie już też się pogubiłam, czyli nic nowego :D
Jebłem Meblem Heblem Heglem
Fajne 5 gwiazdek
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania