***

***

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (40)

  • Neurotyk 03.07.2016

    Oczywiście z sympatii napisałem :)

  • Okropny 03.07.2016

    Piątak z sympatii, pała ze spostrzegawczości - to jest mrówkojad/mrównik z epoki lodowcowej, a nie opos ;)

  • Neurotyk 03.07.2016

    Okropny, wiem, ze mrówkojad, ale lubię oposy :)

  • Neurotyk 03.07.2016

    Okropny, czekaj, usatysfakcjonuje Cię

  • Okropny 04.07.2016

    Neurotyk właściwie mrówniko-mrówkojad, bo pysk i uszy ma mrównika, a cielsko mrówkojada... Co wiele tłumaczy.

  • Neurotyk 04.07.2016

    Okropny, czyli zlepek nieistniejący, tzn. tylko w Epoce Lodowcowej?

  • Nazareth 04.07.2016

    Neurotyk Jak można lubić oposy (właściwie dydelfy północne)?! Przecież ja do tych potworków co wyglądają jak ch... członki na kaczych łapach, strzelam religijnie, z samej tylko odrazy!

  • Ritha 04.07.2016

    Naz wszystkie zwierzątka z futerkiem są słodkie :)

  • Nazareth 04.07.2016

    Ritha a pająki?

  • Ritha 04.07.2016

    Teeeż :)

  • Ritha 03.07.2016

    Ahahaaaha xD
    Świetne, i Twój wiersz Nauro, i av Okropnego xD
    5 jak byk ;)

  • Ritha 03.07.2016

    Neuro*

  • Neurotyk 03.07.2016

    Dzięki :) Okropny też dziękuje :)

  • Ritha 03.07.2016

    Taa już wałkowaliśmy temat jego av ;)

  • Neurotyk 03.07.2016

    Ritha, gdzie, to czy-tnę :)

  • Ritha 03.07.2016

    U mnie ale stchórzyłam z rozmowy o tej trąbie xD

  • Neurotyk 03.07.2016

    Ritha dzięki :)

  • KarolaKorman 03.07.2016

    Zabawne :) Dałam 5, bo lubię humor, a av Okropnego mnie rozbawił dodatkowo :)

  • Neurotyk 03.07.2016

    Karolka, prawda, ze Okropny nam wyprzystojniał?:)

  • KarolaKorman 04.07.2016

    Neurotyk, tak, prawda to. Jakby ciut zeszczuplał i ryjek mu się wydłużył :)

  • Neurotyk 04.07.2016

    KarolaKorman ;D

  • Okropny 04.07.2016

    Neurotyk XDDDD

  • xxECxx 03.07.2016

    Ha! Erotyk jak nic :)

  • Neurotyk 03.07.2016

    xxECxx, jaki erotyk, wszędzie widzisz jedno :)

  • xxECxx 03.07.2016

    Neurotyk przyganiał kocioł garnkowi... :)

  • Neurotyk 03.07.2016

    xxECxx ha ha, masz rację :D

  • Neurotyk 03.07.2016

    xx, wstaw coś, bo masz taki biały kwadrat, bije po oczach niesamowicie :)

  • xxECxx 03.07.2016

    Neurotyk jak tak bardzo wkurza to zostawię :)

  • Neurotyk 03.07.2016

    xxECxx Wrrrrr

  • Neurotyk 03.07.2016

    Wredna malpa!

  • xxECxx 03.07.2016

    Neurotyk mów mi tak jeszcze :)
    Czarny kwadrat będzie lepszy??? :P

  • Neurotyk 04.07.2016

    xxECxx, czarny, tak, pogrzebowy kondukt :) Dawaj

  • Nazareth 04.07.2016

    Chyba pierwszy raz ktokolwiek posądził Okropnego o posiadanie długiej trąby XD

  • Neurotyk 04.07.2016

    Naz, razem studia to może coś wiesz na ten temat XD

  • Ritha 04.07.2016

    To jest jakiś czeski film xP

  • Ritha 04.07.2016

    Ta konwersacja ;) xP

  • Neurotyk 04.07.2016

    Ritha też nic nie rozumiem:p każdy o czym innym:D

  • Ritha 04.07.2016

    Neuro ja tak a propo studiów, ale w sumie już też się pogubiłam, czyli nic nowego :D

  • Okropny 04.07.2016

    Jebłem Meblem Heblem Heglem

  • Zilcia 04.08.2016

    Fajne 5 gwiazdek

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania