1) Dobra, Vasto Lorde to demon. Ja zmieniłem się w demona. Jared to anioł śmierci. Mamy jeszcze jakiegoś człowieka na Opowi?
2) Co ty robisz przed snem? Ćpasz?
3) Leci pięć.
4) Treny pisze się jako żałobę w przypadku śmierci kogoś ważnego. No wiesz, takie "Dlaczego on umarł?! Jestem zrozpaczony, idę się pociąć", tylko ciutkę poważniej.
Anonim27.06.2015
Dzięki za zajrzenie :) Tak to jest jak się zmiesza "Ciemniejszą strone Greya" (Tfu!) z "Łowcą Dusz" Jacka Piekary :(
O matuchno :o Ja bym wolała takiego snu nie mieć;) Co do tekstu: Bardzo wyczerpujący opis, doskonale oddający sen, masz ogromny sasób słów za co kłaniam się nisko:) Czytałam z przyjemnością 5
Anonim27.06.2015
Wiem ale z trenem mnie naszło bo nie miałem pomysłu na tytuł, a sam "Sen" brzmi beznadziejnie. Poza tym zawsze można dointerpretować, że ludziki we śnie umarły :D
Wow, zajebisty sen! W dodatku nieźle opisany :) "Odkrywam wtedy rzecz niesłychaną… Zabijam ich siłą woli. Od tak. " Zabijać siłą woli? Jak ty na to wpadłeś xD Zostawiam 5 i czekam na kolejne :)
Całkiem fajna spiralna karuzela totalnej abstrakcji obłożonej myślami o otaczającym świecie. Taka lekka psychodela, ale bez agresywnego natarcia na umysł. Widać, że znasz podstawowe chwyty horrorów i thrillerów - cienie, bezkształtne kształty (masło maślane), szeleszty, niepokojący klimat oddany pełną gębą :) Również niezły warsztat, nie wyłapałem większych błędów - ale nie jestem specjalistą jak niektórzy tutaj. Ja tylko lubię pisać i czytać. :)
Komentarze (16)
1) Dobra, Vasto Lorde to demon. Ja zmieniłem się w demona. Jared to anioł śmierci. Mamy jeszcze jakiegoś człowieka na Opowi?
2) Co ty robisz przed snem? Ćpasz?
3) Leci pięć.
4) Treny pisze się jako żałobę w przypadku śmierci kogoś ważnego. No wiesz, takie "Dlaczego on umarł?! Jestem zrozpaczony, idę się pociąć", tylko ciutkę poważniej.
Dzięki za zajrzenie :) Tak to jest jak się zmiesza "Ciemniejszą strone Greya" (Tfu!) z "Łowcą Dusz" Jacka Piekary :(
O matuchno :o Ja bym wolała takiego snu nie mieć;) Co do tekstu: Bardzo wyczerpujący opis, doskonale oddający sen, masz ogromny sasób słów za co kłaniam się nisko:) Czytałam z przyjemnością 5
Wiem ale z trenem mnie naszło bo nie miałem pomysłu na tytuł, a sam "Sen" brzmi beznadziejnie. Poza tym zawsze można dointerpretować, że ludziki we śnie umarły :D
Zasób*
Tak, ale ty ich nie żałowałeś, ty radochę z tego miałeśXD
Oj tam oj tam :D *rumieniec mordercy*
Wow, zajebisty sen! W dodatku nieźle opisany :) "Odkrywam wtedy rzecz niesłychaną… Zabijam ich siłą woli. Od tak. " Zabijać siłą woli? Jak ty na to wpadłeś xD Zostawiam 5 i czekam na kolejne :)
Mocne, dobre, sen...jeden z tych, które się zapamiętuje ;) 5
Powinieneś poczytać jeszcze trochę Greya, i wymieszać z czymś jeszcze, np
autorstwa Pilpiuka bo wyszło fajnie: ) 5
Grej to zuo ;_;
Bardzo dobrze mi się czytało. Dobrze ukazane. 5:)
3:08, idę spać. Jak coś zapamiętam z mojego snu, opiszę jutro. Twój był wyjątkowy 5 :)
Całkiem fajna spiralna karuzela totalnej abstrakcji obłożonej myślami o otaczającym świecie. Taka lekka psychodela, ale bez agresywnego natarcia na umysł. Widać, że znasz podstawowe chwyty horrorów i thrillerów - cienie, bezkształtne kształty (masło maślane), szeleszty, niepokojący klimat oddany pełną gębą :) Również niezły warsztat, nie wyłapałem większych błędów - ale nie jestem specjalistą jak niektórzy tutaj. Ja tylko lubię pisać i czytać. :)
5.
Dziękować! :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania