-

-

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • Zajebisty tekst! Jak tylko dorwę się do kompa to masz u mnie pione!
    Hejka:)

  • 00.00 23.01.2019

    Maurycy Dzięki. ;)

  • pkropka 22.01.2019

    Super, zupełnie nie z tego świata.
    Bardzo ciekawe podejście do wylosowanych tematów -> 5

  • 00.00 23.01.2019

    pkropka Czasami trzeba się oderwać od ziemi. ;) Dzięki. :)

  • Dekaos Dondi 22.01.2019

    Taki trochę ''kwiecisty nie suchy'' jak drzewiej bywało tekst. Ładny! Łącznie z treścią - nie żołądkową rozumie się→ o~o~o~o~o
    Obadaj co niżej:
    Ryk wymieszany ze świstem rozdzierających się przestworzy,
    Potok sunął za nią, zgarniając wszystko
    Gdzieś w jego trzewiach, przemieszczał się zagubiony czarny koral.
    ..Perliste mieniące się w słońcu włosy... - od dużej byłoby lepiej?
    ..Nie założyłaś rękawiczek - tu też?

  • 00.00 23.01.2019

    Dekaos Twoje porównania są odjechane. ;) Zabawny z Ciebie człek. ;)
    Suchary jeszcze nie raz u mnie znajdziesz.
    Dzięki za korektę. :)

  • Dekaos Dondi 23.01.2019

    Adyć opacznie zrozumiałaś. Twe teksty, nie są sucharkowate.
    Przecież gdyby tak było, to miałbym połamane gałki:)

  • 00.00 23.01.2019

    Dekaos Połamać gałek się nie da, drzazgi w paczałkach prędzej. ;)

  • Aisak 22.01.2019

    óóó, jest tytuł, bo musi.
    końcóweczka do poprawy, a poza tym, nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale...
    czy kolekcjoner trzymał maleńkie damy dworu w szklanych gablotach?
    no, fajne, fajne, DeDeowskie :]

  • 00.00 23.01.2019

    Aisak Tak, były zamknięte w gablotach. ;) Osobliwe istoty, chcę do nich nawiązać w drugiej części. Końcówka do poprawy? Sprecyzuj polecenie. :)
    Fajnie, że przeczytałaś.
    Dziękuję. :)

  • madoka 22.01.2019

    Nie widoma kobieta? To takie urocze. <3 Jak czytałam, to cały czas z takim dziecięcym "Ooo..."

  • 00.00 23.01.2019

    madoka Czyli się udało, co bardzo mnie cieszy.
    Dzięki. :)

  • Ritha 23.01.2019

    „W kieszeni surduta zimne pudełko chłodziło chęć posiadania” – bardzo ładne

    Czasem masz kropkę i przecinek obok, np. tutaj: „stanęła w ogniu., schowana”

    Jest w tym tekście jakaś magia, Szu. Podobał mi się.
    Ponadto zestaw wcale nie był łatwy, ale świetnie sobie poradziłaś.
    Pozdrawiam :)

  • Ritha 23.01.2019

    Jeszcze mam sugestię, by zmienić kategorię na TW i wrzucić w watek z linkami ;)

  • 00.00 23.01.2019

    Ritha Z tą kropką to przypadek, dopisana myśl. ;)
    Przyznam Ci się, że był ciężki zestaw jak cholera. :) Posiadam większa wiedzę o perłach niż miałam. Moje ulubione z tej dziedziny biżuterii są guziki z masy perłowej, zbieram je już długo. Będzie z nich rybka przyszyta do bluzki. ;)

    Nareszcie magia, a nie mrok. ;) Dziękuję bardzo. :)

  • jolka_ka 23.01.2019

    Ojej, świetne to. Nie usuwaj!

  • 00.00 23.01.2019

    Jolka Dzięki, nie usunę.
    Pozdrawiam. :)

  • Canulas 24.01.2019

    "- Skóra jedwabista, blada. - Porównywał ją do sznura korali." - porównywał

    " Dopóki była nie naruszona przez żadne narzędzie, stanowiła drogocenny nabytek." - nienaruszona

    "W kieszeni surduta zimne pudełko chłodziło chęć posiadania." - ładne

    "Zwinnym krokiem podeszła do kapelusznika, kłaniając się lekko uginając nogi." - coś dziwnego z tym zdaniem. - Kłaniając/uginając?

    "- Dama z medalionem niesie w swoim łuku ogień piekielny, nie jest łaskawa dla mędrców tej ziemi. - odpowiedziała szeptem, wyczuwając nadciągającą zmianę aury." - kropka po "ziemi" out.



    "Drzwi rozpalił żar, futryna stanęła w ogniu., schowana w kłębach dymu powoli wynurzała się z zasłony dzielącej ją od perłowej poświaty. Deszcz ognistych strzał spadał na dach omszonego dachu. Brzozowe bale, zwijały korę zajętą ogniem. Ryk wymieszany ze świstem rozdzierających się przestworzy, szarpał ołowiane nisko zwieszone chmury." - to bardzo ładne jak i końcówka,

    Znów tekst nastawiony silnie na obraz. Ładnie wyważone i dobrane słownictwo. Nikiery brakuje mi spoiw łączących zdanie ze zdaniem. Dużo pięknych, zdobnych zdań obok siebie - rodzi ich odrębność.

    Ładny tekst.

  • 00.00 24.01.2019

    Can Starałam się upłynnić treść, żeby nie wyszły mi same klatki. Z łącznikami muszę popracować, będę mieć to na uwadze.
    Dzięki za podpowiedzi i korektę. :)

  • Agnieszka Gu 27.01.2019

    Witam,
    Podleciałam na ucztę :))
    "Oświetlone, mieniły się karmiąc kolekcjonera swoją nieskazitelnością." - zaczęłaś bosko :))
    Ależ ty masz te opisy - trafiasz idealnie z mój gust :)))
    Pozdrowionka

  • 00.00 27.01.2019

    Agnieszka Widocznie nadajemy na tych samej częstotliwości. :)
    Cieszę się z Twoich odwiedzin. :)
    Pozdrawiam. :)

  • Szu... ;)
    Przypominamy o obdarowywaniu zestawami dzis o godz. 20.00.
    Pozdrawiamy :)

  • 00.00 27.01.2019

    TW Wstawię się osobiście, dzięki. :)

  • 00.00, oto Twój zestaw :)
    Postać: Snajper z zapaleniem spojówek
    Zdarzenie: Bez prądu

    Gatunek: Opowiadanie przygodowe/drogi
    Czas na pisanie: 10 luty (niedziela) godz. 20.00

    Powodzenia :)

  • 00.00 28.01.2019

    TW Dzięki. :)

  • Pasja 28.01.2019

    Witamy
    Kolekcjoner jak muszla ostrygi zatrzaskiwał w swoim wnętrzu żywe perły. Posiadanie pereł to nie wszystko, jeszcze trzeba je pielęgnować, aby były nieskazitelne. Bardzo elegancki i subtelny dreszczyk. I jeszcze ładna oprawa perły, wszaok jest kobietą.

    Pozdrawiam ciepło

  • 00.00 28.01.2019

    Pasja Dzięki za interpretację. :)
    Perła była kobietą, ale trochę z innego świata. :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania