Ty, i ja.
Ty, i ja.
Zmienialiśmy noc w dzień.
Bo nie potrzebny, był nam sen.
Ty, i ja.
Mogliśmy gwiazdy z nieba rwać.
Bo nie zany był nam strach.
Ty, i ja.
Żyliśmy tylko chwilą.
Z wiedzą, że kiedyś one miną.
Ty, i ja.
Byliśmy nie rozłączni.
Choć nie mieliśmy obrączki.
Ty, i ja.
W pogoni za marzeniem.
W tyle zostawały, nasze cienie.
Ty, i ja.
Dzisiaj ty, i ja to my.
Dalej mamy te same sny.
Już jako my.
Komentarze (29)
Ładnie, a czy będzie Kryształ Nadziei piata część?
Narazie dodaje wiersze. Bo dopiero godzine temu do domu wróciłam. Badania na prawko i całą reszte trzeba było załatwić.
Tina12
Aha to dobrze bo wiesz, że jestem fanką twojego opowiadania i zapraszam do zapoznania się z pozostałymi częściami mojego opowiadania
Tina12 czy dzisiaj mogę się spodziewać,że przeczytasz Dziedzictwo Caledii?
Margerita
Wiem. Kryształ postaram się dodać, wieczorem. Zajrzę do Życia Basi.
Olga Undomiel
Jak zdąrze to tak.
Tina12
To się cieszę z tych dwóch rzeczy
Margerita
Dodałam kryształ.
Tina12
wiem, wiem
Margerita
Część 6 się pojawiła.
Tina12
Już byłam
Margerita
Wiem, widziałam.
Powiem szczerze-przesadziłaś i to grubo... jak można napisać tak cholernie dobry wiersz w taki dzień jak ten kiedy ja muszę przebudować swoje uczucia?
Mam dobry dzień. Tylko tyle, i aż tyle.
Dzięki.
G wszystko w porządku?
xxECxx
Ze mną tak.
xxECxx dlaczego znikłaś?
Okropny
Nigdzie nie znikłam.
To ja się tylko uśmiechnę.. :)
xxECxx wracaj! Tęsknimy :/
Okropny
Chyba jetsem nie w temacie. Nie wtrącam się więcej.
Ritha Słońce świeci, ptaszek kwili, może byśmy coś... :)
Jestem słońce, jestem :)
xxECxx przeczytalas mój tekst jako ostatni (sprawdzilam) po czym zniknekas i ja zaczelam mieć jakieś poczucie winy. O_o
Jak jesteś, to dobrze xD
xxECxx to manifestuj się!
Ritha niepotrzebnie :) ja uwielbiam Twoje teksty.
Okropny zacznę, zacznę...
xxECxx Mam nadzieję, że zacznież też znów zamieszczać swoje teksty. Brakuje mi ich.
Chciałabym Naz, chciałabym, ale moja wena to wredna bitch i nie chcę ze mną rozmawiać :/
Ale w życiu bym nie przypuszczała, że komuś brakuje moich tekstów, dziękuje Ci :)
xxECxx mam nadzieję, że wena wróci do ciebie wcześniej niż później :)
Nazareth ... albo później niż wcale :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania