Ty, i ja.

Ty, i ja.

Zmienialiśmy noc w dzień.

Bo nie potrzebny, był nam sen.

Ty, i ja.

Mogliśmy gwiazdy z nieba rwać.

Bo nie zany był nam strach.

Ty, i ja.

Żyliśmy tylko chwilą.

Z wiedzą, że kiedyś one miną.

Ty, i ja.

Byliśmy nie rozłączni.

Choć nie mieliśmy obrączki.

Ty, i ja.

W pogoni za marzeniem.

W tyle zostawały, nasze cienie.

Ty, i ja.

Dzisiaj ty, i ja to my.

Dalej mamy te same sny.

Już jako my.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (29)

  • Margerita 29.06.2016

    Ładnie, a czy będzie Kryształ Nadziei piata część?

  • Tina12 29.06.2016

    Narazie dodaje wiersze. Bo dopiero godzine temu do domu wróciłam. Badania na prawko i całą reszte trzeba było załatwić.

  • Margerita 29.06.2016

    Tina12
    Aha to dobrze bo wiesz, że jestem fanką twojego opowiadania i zapraszam do zapoznania się z pozostałymi częściami mojego opowiadania

  • Olga Undomiel 29.06.2016

    Tina12 czy dzisiaj mogę się spodziewać,że przeczytasz Dziedzictwo Caledii?

  • Tina12 29.06.2016

    Margerita
    Wiem. Kryształ postaram się dodać, wieczorem. Zajrzę do Życia Basi.

  • Tina12 29.06.2016

    Olga Undomiel
    Jak zdąrze to tak.

  • Margerita 29.06.2016

    Tina12
    To się cieszę z tych dwóch rzeczy

  • Tina12 29.06.2016

    Margerita
    Dodałam kryształ.

  • Margerita 29.06.2016

    Tina12
    wiem, wiem

  • Tina12 29.06.2016

    Margerita
    Część 6 się pojawiła.

  • Margerita 29.06.2016

    Tina12
    Już byłam

  • Tina12 29.06.2016

    Margerita
    Wiem, widziałam.

  • pharunwh 29.06.2016

    Powiem szczerze-przesadziłaś i to grubo... jak można napisać tak cholernie dobry wiersz w taki dzień jak ten kiedy ja muszę przebudować swoje uczucia?

  • Tina12 29.06.2016

    Mam dobry dzień. Tylko tyle, i aż tyle.
    Dzięki.

  • xxECxx 29.06.2016

    G wszystko w porządku?

  • Tina12 29.06.2016

    xxECxx
    Ze mną tak.

  • Okropny 30.06.2016

    xxECxx dlaczego znikłaś?

  • Tina12 30.06.2016

    Okropny
    Nigdzie nie znikłam.

  • xxECxx 30.06.2016

    To ja się tylko uśmiechnę.. :)

  • Ritha 30.06.2016

    xxECxx wracaj! Tęsknimy :/

  • Tina12 30.06.2016

    Okropny
    Chyba jetsem nie w temacie. Nie wtrącam się więcej.

  • xxECxx 30.06.2016

    Ritha Słońce świeci, ptaszek kwili, może byśmy coś... :)

    Jestem słońce, jestem :)

  • Ritha 30.06.2016

    xxECxx przeczytalas mój tekst jako ostatni (sprawdzilam) po czym zniknekas i ja zaczelam mieć jakieś poczucie winy. O_o
    Jak jesteś, to dobrze xD

  • Okropny 30.06.2016

    xxECxx to manifestuj się!

  • xxECxx 30.06.2016

    Ritha niepotrzebnie :) ja uwielbiam Twoje teksty.
    Okropny zacznę, zacznę...

  • Nazareth 30.06.2016

    xxECxx Mam nadzieję, że zacznież też znów zamieszczać swoje teksty. Brakuje mi ich.

  • xxECxx 30.06.2016

    Chciałabym Naz, chciałabym, ale moja wena to wredna bitch i nie chcę ze mną rozmawiać :/
    Ale w życiu bym nie przypuszczała, że komuś brakuje moich tekstów, dziękuje Ci :)

  • Nazareth 30.06.2016

    xxECxx mam nadzieję, że wena wróci do ciebie wcześniej niż później :)

  • xxECxx 30.06.2016

    Nazareth ... albo później niż wcale :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania