...
...Autor: AngelaCzytano 604 razyData dodania: 04.03.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić25
Już jestem ciekawa co będzie dalej :) zostawiam 5 :D
Ja również nie mogę doczekać się kontynuacji :) 5
Bardzo lubie to opowiadanie. Piszesz lekko i ciekawie, tylko krótko :) 5
Szkoda, że tak krótko, ale opowiadanie bardzo fajne :) 5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Już jestem ciekawa co będzie dalej :) zostawiam 5 :D
Ja również nie mogę doczekać się kontynuacji :) 5
Bardzo lubie to opowiadanie. Piszesz lekko i ciekawie, tylko krótko :) 5
Szkoda, że tak krótko, ale opowiadanie bardzo fajne :) 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania