"... w" - tutaj bez przecinka, bo to jakby kontynuacja urwanego wątku
Jak bardzo się pogniewasz, jeśli stwierdzę, że jest za dużo myślników? :D Jakoś je jednak przeżyję, to taki Twój znak rozpoznawczy poniekąd :) Bardzo podobają mi się zwłaszcza dwa wersy - ten o błękicie źrenic i kwiecie wiśni. Śliczna metafora, zostawiam 5 :)
Rasiu, lubię myślniki:-) to mój "styl":-) A przecinka we wspomnianym "...w" nie dostrzegam:-) Chyba, że moje okulary przekłamują obraz rzeczywistości;)
Komentarze (12)
"... w" - tutaj bez przecinka, bo to jakby kontynuacja urwanego wątku
Jak bardzo się pogniewasz, jeśli stwierdzę, że jest za dużo myślników? :D Jakoś je jednak przeżyję, to taki Twój znak rozpoznawczy poniekąd :) Bardzo podobają mi się zwłaszcza dwa wersy - ten o błękicie źrenic i kwiecie wiśni. Śliczna metafora, zostawiam 5 :)
Rasiu, lubię myślniki:-) to mój "styl":-) A przecinka we wspomnianym "...w" nie dostrzegam:-) Chyba, że moje okulary przekłamują obraz rzeczywistości;)
Przepraszam, miałam napisać "spacji", nie przecinka. Ale wtopa :(
:-) :-)
Bardzo ciekawy wiersz ;) Szczególnie końcówka zrobiła na mnie wrażenie. Zostawiam 5 :)
Dziękuję, Szejniix:-)
Pięknie... 5
Dziękuję, Neurotyku :-)
Naprawdę bardzo dobra robota : ) 5
Dziękuję, Angelo:-)
Cudowne, 5.
Bardzo dziękuję :-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania