.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • Rasia 24.04.2016

    "... w" - tutaj bez przecinka, bo to jakby kontynuacja urwanego wątku
    Jak bardzo się pogniewasz, jeśli stwierdzę, że jest za dużo myślników? :D Jakoś je jednak przeżyję, to taki Twój znak rozpoznawczy poniekąd :) Bardzo podobają mi się zwłaszcza dwa wersy - ten o błękicie źrenic i kwiecie wiśni. Śliczna metafora, zostawiam 5 :)

  • Noren72 24.04.2016

    Rasiu, lubię myślniki:-) to mój "styl":-) A przecinka we wspomnianym "...w" nie dostrzegam:-) Chyba, że moje okulary przekłamują obraz rzeczywistości;)

  • Rasia 24.04.2016

    Przepraszam, miałam napisać "spacji", nie przecinka. Ale wtopa :(

  • Noren72 24.04.2016

    :-) :-)

  • Szejniix 24.04.2016

    Bardzo ciekawy wiersz ;) Szczególnie końcówka zrobiła na mnie wrażenie. Zostawiam 5 :)

  • Noren72 24.04.2016

    Dziękuję, Szejniix:-)

  • Neurotyk 24.04.2016

    Pięknie... 5

  • Noren72 24.04.2016

    Dziękuję, Neurotyku :-)

  • Angela 24.04.2016

    Naprawdę bardzo dobra robota : ) 5

  • Noren72 24.04.2016

    Dziękuję, Angelo:-)

  • 60secondsToDie 24.04.2016

    Cudowne, 5.

  • Noren72 24.04.2016

    Bardzo dziękuję :-)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania