,.,

,,..

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Pan Buczybór 19.10.2016

    Wybacz, że nie napiszę więcej, ale nie potrafię. Po prostu świetny wiersz. 5

  • Vasto Lorde 19.10.2016

    Dzięki :)

  • Violet 19.10.2016

    Za alkoholowy bełkot 3.

  • Vasto Lorde 19.10.2016

    a coś więcej jeśli można wiedzieć? :v

  • Violet 19.10.2016

    Vasto Lorde jak się upiję do takiego stanu, to określę moje stanowisko do tego utworu, na trzeźwo ani rusz ;) pozdrawiam

  • Angela 19.10.2016

    Doskonale opisany stan ducha, zagubienie, rezygnacja. Tak po męsku przedstawione. Brawo : ) 5

  • NataliaO 20.10.2016

    Ciekawie przedstawiony stan człowieka ; 5:)

  • Perzigon69 20.10.2016

    Nie wiem co napisać w komentarzu, interesujące i chyba tyle co do mojego komentarza na ten temat. 5 :)

  • Rasia 30.10.2016

    "Zastanawiam się gdzie jestem, ach moje nogi.
    Tak idę przed siebie, boże mój drogi." - przecinek po "się", po "ach" + Boże*, skoro jest jeszcze "mój drogi" ;)
    A mnie się ten tekst niespecjalnie podobał, może po prostu nie w moim stylu. Powiedziałabym, że taki bardzo męski :) Po części zawierający nadzieję, po części skłaniający się ku rezygnacji, ciężka sprawa ogólnie, choć pomysł miałeś ciekawy. Tu nie oceniam, no i ostatecznie rozprawiłam się z całą Twoją twórczością :)

  • Vasto Lorde 30.10.2016

    Gratuluję Rasiu, że wytrwałaś :D Dziękuje za każde, choćby najmniejsze słówko i za wszystkie (bo tylko takie były) dobre, pomocne, rozpisane komentarze :D Nie irytywały mnie, ja za nimi nawet tęskniłem :D

  • Rasia 30.10.2016

    Nie ma czego gratulować, mimo wszystko fajnie spędziłam czas przy Twoich tekstach, chociaż musiałam sobie to porozkładać na raty, bo troszkę ich było :) Ooo, to bardzo miłe, że tak mówisz, cieszę się niezmiernie, że czasem nawet zatęskniłeś za moim ględzeniem :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania