Trafiłeś jak strzałą w serce. Mam tak cholernie fatalny dzień, a dopiero się zaczyna i bardzo, ale to cholernie bardzo dobrze trafiłeś. "Poczułam " ten wiersz. Z przyjemnością 5:)
Jest już nowa wersja, dopracowana. Porzucam ostatecznie rym, bo widzę na pewnej stronie z wierszami, że zbieram dużo lepsze oceny bez niego. Dziękuję za wizytę.
Ja też bym się zastanawiała. Jak wczoraj to przeczytałam to głupio mi było i od razu pisałam sprostowanie, choć początek wskazywał, że nic złego nie miałam na myśli (Dużo ognia życzę). Jaszcze raz wielkie sorry :)
Może... Albo po prostu komuś nie podpasywało. Ale nie ma to jak wstawić ocenę 1-2, nie popartą komentarzem nt. tego, co dokładnie było źle. Tekst naiwny? Błędy ortograficzne? Nie zgadzam się? To tylko 10 sekund naskrobać cokolwiek... Nieraz dałem komuś 4-5 nie poparte komentarzem, ale jak daje niżej zawsze tłumacze dlaczego :/
Poezja to zdecydowanie nie moja bajka. Uważam, że jej interpretacja wymaga niemałej inteligencji i wyczucia. Nie mam więc prawa oceniać ani wytykać czegokolwiek, do tego musiałabym mieć jakiekolwiek doświadczenie i dorobek w tej dziedzinie. A takiego nie mam, więc pozostaję przy odczuciach towarzyszących mojej lekturze wiersza, które mówią, że mi się podobał. I zostawiam moją 5.
Uwolnić Prometeusza zdecydowanie ciężko, mało kto zdolny do takiego poświęcenia :) ogólnie przenośnie mi się spodobały, A cały wiersz również poczułam :)
Komentarze (22)
Trafiłeś jak strzałą w serce. Mam tak cholernie fatalny dzień, a dopiero się zaczyna i bardzo, ale to cholernie bardzo dobrze trafiłeś. "Poczułam " ten wiersz. Z przyjemnością 5:)
Buźka, na początek dnia ciężkiego. Też mam dzisiaj kamień do wtoczenia, wracam do pracy :( Fizycznej :(
Dzięki za buziaka. Miłego wtoczenia kamienia :)
Bardzo dobre. Fajnie przedstawione. Dam 5
Dużo ognia życzę, byś się uginał pod ciężarem prac, jak człowiek ulepiony przez Prometeusza :)
Jest już nowa wersja, dopracowana. Porzucam ostatecznie rym, bo widzę na pewnej stronie z wierszami, że zbieram dużo lepsze oceny bez niego. Dziękuję za wizytę.
Oczywiście miało być byś się NIE uginał. Sorry, za to niedopatrzenie, które zmieniło sens mojego komentarza.
Widzę że nie tylko ja miałam dziś ciężko : ) A wiersz bardzo przypadł mi do gustu : )
Zostawiam 5
Karola zastanawiałem się co Ci zrobiłem, ze mi tak życzysz he, he. Dzięki Angela
Ja też bym się zastanawiała. Jak wczoraj to przeczytałam to głupio mi było i od razu pisałam sprostowanie, choć początek wskazywał, że nic złego nie miałam na myśli (Dużo ognia życzę). Jaszcze raz wielkie sorry :)
Spokojnie, nic się nie dzieje, jestem ja cebula, dużo warstw skóry, przez którą się przebić można tylko sposobem xD
Nigdy nie umiałam i nie umiem pisać wierszy, więc masz ode mnie + na początek ;) Czekam na dalsze wiersze :D
Niestety, chwilowo mam przestój, pewnie z miesiąc nic nie wyskrobię, bo zajmuję się opowieścią. Dzięki za wizytę i pozdrawiam
Wow, ktoś mi doj**ał 2 nawet nie tłumacząc dlaczego, bajka
Może ktoś po prostu zazdrości tego, że piszesz lepiej od niego. Ludzie są dziwni.
Mi ktoś dał 1, czemu? Nie wiem i pewnie nigdy się nie dowiem
Może... Albo po prostu komuś nie podpasywało. Ale nie ma to jak wstawić ocenę 1-2, nie popartą komentarzem nt. tego, co dokładnie było źle. Tekst naiwny? Błędy ortograficzne? Nie zgadzam się? To tylko 10 sekund naskrobać cokolwiek... Nieraz dałem komuś 4-5 nie poparte komentarzem, ale jak daje niżej zawsze tłumacze dlaczego :/
Dałam Ci 5 żebyś już nie był smutny ;)
No jokes pls :D Nie chodziło mi o samą ocenę, ale brak opinii. Dzięki :P
Wiem, wiem o co Ci chodziło ;) i widzisz, po mojej ocenie od razu się uśmiechnąłeś :p
Poezja to zdecydowanie nie moja bajka. Uważam, że jej interpretacja wymaga niemałej inteligencji i wyczucia. Nie mam więc prawa oceniać ani wytykać czegokolwiek, do tego musiałabym mieć jakiekolwiek doświadczenie i dorobek w tej dziedzinie. A takiego nie mam, więc pozostaję przy odczuciach towarzyszących mojej lekturze wiersza, które mówią, że mi się podobał. I zostawiam moją 5.
Uwolnić Prometeusza zdecydowanie ciężko, mało kto zdolny do takiego poświęcenia :) ogólnie przenośnie mi się spodobały, A cały wiersz również poczułam :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania